Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Az ilyen idegesítő vagy nem?

Az ilyen idegesítő vagy nem?

Figyelt kérdés
Ha pl: Vagytok egy barátságban 3-an, és megbeszéli a három barát hogy a 3. barát házánál találkoztok fél 3-kor, viszont a 2. barát már ott van fél kettőkor... (mindig ez van, nem egyszer-nem kétszer) És utánna meg annyit mondd, kicsit előbb jöttem, fél kettőkor! Akkor minek beszéljük meg ha nem tartja be.. Szerintetek? Idegesítő vagy nem gond?
2011. jún. 17. 13:45
1 2
 1/19 napietus ***** válasza:
65%
nekem nem lenne gond, ha késik, az sokkal rosszabb szerintem, inkább legyen ott egy órával hamarabb, mint hogy rá kelljen várni. lehet, hogy amúgy notórius késő, és így előzi meg :)
2011. jún. 17. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Lehet :-D De engem ez egy kicsit idegesít.. Mert nem egyszer fordult elő, hanem mindig.. Most is mondja hogy fél háromkor megy a 3.barátnőnkhöz, majd jönnek értem fél 4-kor, erre már háromnegyed kettőkor ott van.
2011. jún. 17. 13:49
 3/19 anonim válasza:
95%
Egy városban laktok? Egy környéken? Mert ha busszal közlekedik akkor lehet, hogy azért van előbb ott, mert úgy ér oda a busza. Sajnos én is így szoktam lenni, mert azok a buszok amik nekem jók azzal vagy sokat késnék vagy előbb érek oda mindenhova...
2011. jún. 17. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Ezt azert csinalja, mert akar kulon, kettesben tolteni idot a baratnotokkel. Elhiszem, hogy Te egy kicsit kizartnak erzed magad.
2011. jún. 17. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Falusiak vagyunk.. Biciklivel szoktunk menni, vagy gyalog
2011. jún. 17. 13:55
 6/19 anonim ***** válasza:
94%
Menj te is hamarabb!!!
2011. jún. 17. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
probáltam hogy hamarabb megyek egy fél órával, de Ő már akkor is ott volt
2011. jún. 17. 13:59
 8/19 anonim ***** válasza:
88%
találkozzatok nálatok
2011. jún. 17. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

én is mindig korábban érkezek...ha kivételesen nem, akk kések legalább 5 percet, mert pontosan soha nem jön ki:S

azért indulok korán, mert a nővérem, a bátyám, és anyám is mindenhonnan késik, és én nem akarok elkésni mindig...az viszont nagyon bosszant, mikor én attól félek h elkések és ezért kb 15-20 perccel előbb odaérek,8mert messze lakok az uticéltól) és akinek meg kb 2 perc míg odaér a megbeszélt helyre, v max 5, az meg még késik ilyen 7-10 perceket...ja, és a legrosszabb, h mivel én mindig megvárom számítok rá ha kések, h ő is vár rám és nagy lóf*szt vár...5 percet se képes várni...sztem ő is hasonló okokból teszi ezt:)

2011. jún. 17. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Örülj neki. nekem van 1 barátnőm aki 2 utcával arrébb lakik és mindig késik. Ha nem megyek elé akkor ki se jön. Múltkor 3ra beszéltük meg h találkozunk az utca végén én ott vártam vagy negyed óráig és elmentem hozzájuk. Azt mondta h bocsi elfelejtettem...utálom ezt benne h sosincs ott sehol meg késik nagyon sokat
2011. jún. 17. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!