Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A világhírű magyarok közül...

A világhírű magyarok közül mennyi nem zsidó van?

Figyelt kérdés

A igazán világhírű magyarok között én alig tudok párat, aki nem zsidó. Sokan büszkék rá, hogy milyen sok híres Magyar van, pedig utálják a zsidókat, de arra nem gondolnak, hogy a nagy büszkeségek általában izraelita származásúak. (Tony Curtis, Teller Ede, Kertész Imre.)


Nem zsidó hirtelen csak Szent-Györgyi Albert jut eszembe.


2009. márc. 22. 10:24
1 2 3 4
 21/37 bumbi02 ***** válasza:
és amugy nem tök mind1 h zsidók vannak e a bizottságba vagy sem? attól még elértek vmit... ahhoz h odáig jussanak h akár felvegyék a jelöltek listájára.. már ahhoz is el kell vmit érni...
2010. szept. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim válasza:

Azért nem minden zsidó izraelita, csak kb.30%...

Egyébként már szinte mindenkiről azt terjesztik, hogy zsidó, aki híres. Én nem tudok állást foglalni e kérdésben. Nem vagyok zsidó, sem izraelita, ezért nem tudom...

2010. szept. 11. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim válasza:
0%

Azt a nemjóját ennek a néhány frusztrált, kenyéririgy, mikrofarkú, nyilas-csendőr nagypapa térdén nevelt, zsidógyűlölő, cérnakarú nethuszárnak!


méghogy a Nobel-díjat zsidóknak osztogatják a zsidók. mondjuk nem, mindegy.


aztán azt mivel magyarázzátok, hogy annyi zsidó van rengeteg találmányban, felfedezésben, irodalomban, művészetben stb? a híres magyarok 90%-a zsidó, de sosem tagadták meg magyarságukat, és büszkék is rá. (Kertész azért, mert szíve joga, minek vallja magát, és ilyen mentalitással találkozva nem is csodálom)


persze, könyvet égetni, deportálni, kirabolni és tömeggyilkolni tudnátok.


ha Radnótiról tudták volna a gyilkosai, hogy költő, még egyet belelőnek a tarkójába Bornál. esetleg pont egyik nagyapátok segédkezett

2011. febr. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim válasza:
Ha már Radnótiról van szó akkor kedves előző válaszoló ha odafigyeltél volna irodalomórán akkor tudnád, hogy Radnótit egy külön Autóra tették fel amin nem halt volna meg , csak ő átszállt a másik autóra és ezért halt meg.
2011. júl. 11. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 redumat válasza:
Tehát az egyik legnagyobb magyar költőt agyonlőtték mert rossz kocsira szállt fel? ..szánalmas világban élünk.
2011. okt. 31. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
Következő a probléma. A nyilasok jó részét nem végezték ki, hanem negylelkűen engedélyezték, hogy csöndben meghúzzák magukat a kommunista politikában. Csakhogy sajnos éppen ennek köszönhetően a kis nyilasivadékok csipája napjainkban kinyílhatott és világgá höröghetik sikertelenségüket. Hajh, kár, hogy nem volt itten annakidején elszámolás, mert mi most jól megisszuk ennek a levét, de fenékig.
2012. jan. 23. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim válasza:
100%
Rubik Ernő az zsidó volt
2012. okt. 23. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim válasza:
Na ebből a fórumból is hiányzik egy kiló fityma.
2012. nov. 6. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
Előző, nyugodtan zsidózz kevésbé burkoltan, hogy értsenek!
2012. nov. 7. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 axelsandor válasza:
36%
Làtom kicsit rendbe kell raknki 1-2 dolgot a fejben.A zsidokat torténelmuk ota mindenhonan uldozik,mert nem tudnak asszimilàlodni,és békében eggyutt élni màs népekkel.Mert ellobb utobb mindig ello jon beloluk a "kivàlasztott nép"effektus és minden oket illet meg.A mai napig sajnàlatos hogy nincs betiltva a vilàg legsulyosabb raszista,pedofil,és emberellenes konyve a talmud.(akit érdekel és még nem ismeri a témàt keressen rà maga,én nekem személy szerint felfordul tole a gyomrom). A zsido tudosokrol meg annyit,.teller,wigner,neumman,zsilàrd.:a vilàg legnagyobb emberes bune:az atombomba.ezt fejlesztették ki.Szoval ezzel én nem dicsekednék. erre nincs semmilyen magyaràzat.Egy tudos ember végul is mit gondolt,hogy egy nàla sokkal primitivebb nem tudos ember kezébe(politikusok,katonàk,népi demokràcia) add egy tomegpusztito fegyvert??? Ha lenne két kis gyerekem és veszekednek ,az egyik meguti a màsikat,nem adok a màsik kezébe egy kalapàcsot ,hogy teremtsen békét.Szentgyorgyi Albert nem zsido,C és P vitamin. sok ember életét tette boldoggà.Es wigner,neumann,teller,szilàrd hàny ember életét tette tonkre a talàlmànyukkal..es a tobbi zsidorol nem is beszélek ,akik màs emberek halàlàbol,pl.rothschildok hàborukbol gazdagodtak meg,és a mai tozsdés spekulàciok is boldog csalàdokat tesznek tonkre,hàt ezért utàljàk annyira a zsidokat a vilàg szinte minden pontjàn màr.De a zsido soha nem borszin volt,hanem egy életvitel ami azt jellenti,hogy ok kivàlasztottak.Fenéket,ma màr az egyik legmaradibb gndolkodàs mod.Ha en zsidonak szulettem volna,màr rég vàltottam volna és ugy élnék mint a tobbi normàlis ember nem zsidoként,és a jo embereket befogadja a tàrsadalom,mert arra is volt példa;persze ha idoben cselekszik......
2013. jan. 20. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!