Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mennyire tartod fontosnak,...

Mennyire tartod fontosnak, hogy a testvérek mindig kiálljanak egymás mellett?

Figyelt kérdés
2011. jún. 18. 10:43
 1/6 anonim válasza:

Érdekes kérdés. Vannak nagyon szélsőséges esetek, amikor a tesód már nem is a család része, lezüllik, drogozik stb., és ezeket nagyon nehéz tolerálni. De egy ilyen embernek pont hogy támogatásra van szüksége és ha Te mint tesó, nem állsz ki mellette, akkor ki fog?:) Végtére is a család az a fészek, ahol (jó esetben) mindig szívesen látnak és ott mindig otthonra találsz majd, legyél akármilyen ember is.

Szóval szerintem egyértelmű hogy a tesóim mellett mindig kiálltam, kiállok, és ki is fogok állni.:)

2011. jún. 18. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én régen felnéztem bátyámra, és mindig azt akartam hogy jó testvérek legyünk, de lassan kezdek rájönni hogy ez nem lehetséges, nem az az ember akit ismertem, és én vagyok a rossz ha ezt megmondom. Elegem lett belőle, és már nem vagyok kíváncsi rá, ahogy ő se rám.

Elszomorít a dolog mert szerintem a testvéri, azon belül is a fivéri kötelék a legszebb, de sajnos az én testvéreimnek már mind saját családjuk van, és ez úgy megváltoztatta őket. Egyedül fiatalabb nővéremmel jövök ki jól, de a másik kettőről lemondtam már.

Legfiatalabbként az ő szemükben én mindig kis elkényeztetett taknyos leszek, hiába vagyok már 22.

Nem tudom ez mennyire segített, egy biztos hogy szerintem mindig ki kell állni a másik mellet, még ha én már nem is tudok a bátyám mellett.

2011. jún. 18. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

egy ilyen nagy és durva dologban, mint amit te hoztál fel példának természetesen.

de vegyük a kisebb dolgokat. mi van, ha nem is érzed, hogy igaza van valamiben és mégis "ki kell állnod a saját testvéred mellett"? mert ha nem teszed, akkor már te vagy a szívtelen testvér.

2011. jún. 18. 11:13
 4/6 anonim ***** válasza:
Én semennyire. Van egy húgom, nem vagyunk rosszban, de nem várok tőle többet mint akármelyik vadidegentől és én sem teszek érte olyasmit amihez épp nincs kedvem. Ez van.
2011. jún. 18. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én sokáig kiálltam mellette, nem rég értem el egy pontra hogy nem tudok, de szerintem ez nem jelenti azt hogy a jövőben nem fog menni, az élet megy tovább és ki tudja még mit hoz. Lehet hogy újra jó testvérek leszünk, az biztos hogy az első lépést nem én fogom megtenni most.
2011. jún. 18. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 napietus ***** válasza:
számomra egyértelmű, hogy kiállok a testvéreim mellett és a szüleim mellett is. nem vagyunk, egy összeborulós, smacizós család, van, hogy megsértődök a hugaimra, van, hogy ők rám kis hülyeségek miatt, de ha igazán baj van, összezárunk. nálunk ez így van.
2011. jún. 18. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!