Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Kulfoldon elok! Tartjatok a...

Kulfoldon elok! Tartjatok a kapcsolatot kornyeketeken elo magyarokkal? Fontosnak tartjatok vagy nem lenyegesnek, hogy tartsatok veluk a kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Azert kerdezem, mert kulfoldon elo magyarkent nagyon jol esik mas magyarokkal is beszelgetni, de valahogy altalaban rossz vege lesz, mert ki akarnak hasznalni, lehuznak. Nem mind, de sok. Mar nem tudom, hogy szamit-e nekem, hogy talalkozzam veluk, mert csak hasznalni akarnak. Szivesseget szivesen tettem, megis csak megalaztak, elvarjak, hogy szallast nyujtsak nekik, meg sem kerdezik, hogy nekem jo-e.
2010. ápr. 12. 17:16
 1/2 anonim válasza:

Az atlag, bunko magyarra valoban jellemzo, de nagyon-nagyon sok kivetel van, hidd el. Ezert kell hazajarni sokat, ahogy en is teszem es azzal a nem keves szazalekkal jokat beszelgetni, akik nem ilyenek. Egyebkent, ha kerdezhetem, hol elsz?


Amugy azt gondolom, a magyarokra egy ido utan nagyon jo hatassal van az idegen kultura ahol elnek, szerintem sok-sok ev utan egyre inkabb tavozik beloluk a sok ilyesmi negativ, amit emlitettel.

2010. ápr. 17. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
En epp azt latom, hogy sok kulfoldon elo magyar el van magatol szallva. Sok nem, de rengeteg van, aki igen es masokat leszolnak, a kulfoldi utleveluket lobogtatjak, emberszamba sem vesznek senki mast. USA-ban elek egyebkent es olyan 30-70%-ban vannak jo es rossz tapasztalataim az itteni magyarokkal.
2010. ápr. 17. 00:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!