Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hollandiában milyenek az...

Hollandiában milyenek az emberek a magyarokhoz képest?

Figyelt kérdés
2011. jún. 18. 16:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Milyen szituációban??Csak,mert én kint vagyok,ha érdekel ird meg...
2011. jún. 18. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Segítőkészség, problémamegoldás, egymás közötti kapcsolatok minősége, munkalehetőség és úgy általában a kinti élet egy nevezett minőségű magyar élethez képest, és nem utolsó sorban mennyire barátságosak? Fizetés milyen a munkahelyeken és a munkalehetőség?
2011. jún. 18. 16:25
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha valamit megkérdezel tőlük,akkor elmagyarázzák,megmutatják...

Barátságosak is szerintem,szokásuk köszöngetni..mosolygósak...a boltban is a pénztárnál mosolyognak:)

Munkalehetőség ,hát be kell menni elég sok helyre érdeklődni,de aki akar dolgozni,az tutira el tud helyezkedni:)

A fizetés hetente történik a minimálbér ha jól tudom 1200euró..de lehet persze fölötte is keresni...

2011. jún. 18. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
És ott meg lehet élni rendesen a minimarbérből? Ami forintba átszámítva kb. 318000 forint.
2011. jún. 18. 16:41
 5/14 A kérdező kommentje:
Ez a 1200 euro az heti fizetés?
2011. jún. 18. 16:42
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Havi fizu az 1200euró...átlagban 1400 1600eurót meg lehet keresni:)

Ha mondjuk a pároddal bérelnél lakást akkor az drága...havonta 1000euró felett van,mi is magyarokkal lakunk,egy szobát bérlünk,heti 110euróért...persze vannak drágábbak is van ahol egy főnek egy szoba 70 80 euró hetente

Ugyanúgy van konyha,fürdő,minden:)szép kis kéró....

Sok helyen van piac,használtas bolt...az élelmiszerek olyan árban vannak,mint otthon...de van ami olcsóbb:)

Simán meg lehet élni...még akár egy fizetésből is

2011. jún. 18. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
91%

De jó, hogy megtaláltam ezt a kérdést:)

Bocsi az off-ért, de én is szeretnék kérdezni ezzel kapcsolatban: ha nem beszélek hollandul, és úgy szeretnék majd kimenni, akkor az baj? Vagy elég, ha ott tanulnék meg?

Illetve, a hollandok hogy viszonyulnak a magyarokhoz? Több országban láttam, hogy nem túl szívesen beszélnek velük, stb. Ez Hollandiában hogy van?

2011. jún. 18. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
94%

Szia:)

Én válaszoltam eddig...én sem beszélek Hollandul:)

Tanulgatom...elfogadják a német és angol nyelvet is...mert a Holland nyelv e kettő nyelv keveréke:)

A magyarokra sokan azt hiszik,hogy lengyelek...őket utálják:S

2011. jún. 18. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
91%

Köszi a válaszodat:)

Így, hogy nem beszéled a nyelvüket, milyen helyen tudsz elhelyezkedni? Bocsi, ha indiszkrét a kérdés.

2011. jún. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Kérem ne offoljatok!
2011. jún. 18. 20:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!