Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Léteznek még egyáltalán ilyen...

Léteznek még egyáltalán ilyen emberek?

Figyelt kérdés
Vannak még olyan emberek/társaságok, akik/ahol nincs az, hogy csendben ülnek söröznek és cigiznek, hanem történik is mellé valami? Nem tudom, kezdem azt hinni, hogy csak álmodtam azt, hogy voltak idők, amikor történtek dolgok, ahol valaki el akart jutni A-ból B-be és az ivás csak egy mellékes dolog volt, most meg azt látom, hogy mindenki ül és iszik, vagy az a legnagyobb történés, hogy lemegy a kocsmába.. ANNYIRA UNALMAS.
2011. jún. 19. 17:26
 1/10 anonim ***** válasza:
Jobb kultúrákban társasjátékoznak is mellette.
2011. jún. 19. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én nem iszok, cigizek, füvezek vagy vízipipázok. ;D
2011. jún. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Hogy érted azt, hogy el akarnak jutni A ból B be?


Sztem a legtöbb ember oylan csoró hogy örül ha egy sörre futja, és az mellett végigsiránkozhatja az egész délutánt a csaposnak.

2011. jún. 19. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Régen sem történt semmi a sörözőkben vagy a vendéglátó helyeken. Társaságban beszélgettek,mulattak,esetleg kártyáztak,társasjátékoztak stb.
2011. jún. 19. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
60%

én értem mire célzol kérdező és engem is zavar ez :( de azért néha még összejön 1-1 jó buli.


a kedvencem amikor bicajra pattanunk át az erdőn éjszaka, és ittott egy két sör is lemegy.

2011. jún. 19. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Arra gondolok, hogy konkrétan történjenek dolgok, érjenek meglepetések, legyenek megvalósítandó tervek.

Nem arról írtam, hogy ne legyenek tudatmódosító szerek, hanem arról, hogy ezeknek a fogyasztása csak mellékes legyen a céljaink mellet, ne pedig maga a cél legyen a fogyasztásuk..

2011. jún. 19. 18:03
 7/10 anonim ***** válasza:
egy buliban az a cél hogy jól érezzük magunkat. emellé meg gyakori a pia. attól még a cél megvalósul:D
2011. jún. 19. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Persze, mi vagyunk ezek ;)


Nos, 18-19-20 évesek vagyunk jelenleg (a baráti köröm), és nyilvánvalóan nem vetjük meg az alkoholt sem, ha elmegyünk valahova, de tudod, hogy jövünk haza reggelenként? Azon nevetve, hogy "mennyi minden történt velünk megint!"


Ha együtt vagyunk, valahogy mindig történik valami váratlan, meglepő, vicces, furcsa, érdekes, különös vagy épp megdöbbentő dolog :) Mindig... ezért szeretek velük lenni, ezért ők a barátaim: mert mindig van valami. Nem csak ücsörgünk egy füstös kocsmában, hanem sodortatjuk magunkat az eseményekkel :)

2011. jún. 19. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem baromira nézőpont kérdése az amit mondasz. Kocsmában ücsörgés és beszélgetés közben is az öledbe boríthatod egy hirtelen mozdulattal a sörödet, ami miatt emlékezetes marad az az este a társaságodnak. Az hogy kinek mi az érdekes, kinek mi a szórakozás és ki milyen élményekkel gazdagodik az iszonyatosan relatív. Lehet hogy neked egyáltalán nem izgi egy kocsmában ücsörögni és iszogatni, de az is lehet hogy az a társaság, akiket te unalmasnak gondolsz, x év után most találkozott először és összeültek egy sör mellett megbeszélni az élményeket, kivel mi történt stb, ami anélkül is élmény, hogy valamilyen meglepetésszerű fordulat történne.
2011. jún. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
értem, mire gondolsz, és nekem is hiányoznak az ilyen emberek, egy ilyen társaság. nálunk az a maximum, hogy mondjuk az erdőbe megyünk ki éjszaka inni, de én a legszívesebben csak úgy elindulnék pár emberrel mászkálni valahova a messzeségbe, hátha akad valami kaland (:
2011. jún. 20. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!