Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hisztek abban, hogy léteznek...

Hisztek abban, hogy léteznek különleges képességű emberek?

Figyelt kérdés
Akik gyógyítanak különös képességeikkel, akik megmondják a jövőt(és nem egy kamuzós jósasszonyra gondolok), akik megálmodnak dolgokat, ami valóra válik.nem vagyok biztos benne, hogy higgyek-e a túlvilági dolgokban vagy akármiben,ami egy földi számára furcsa.ez egy komoly kérdés. hülyésegekkel hagyjatok!
2009. aug. 2. 11:24
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
bizonyára léteznek ilyenek... a világ annyira összetett és hatalmas, hogy azt a mi kis emberi agyunk nem képes megérteni....hiába vannak tudósaink, akik a fizikai világot nagyjából megértik, vannak olyan nem fizikai dolgok, amik attól, hogy ők nem tudják kutatni és megérteni,még léteznek....és nem tudhatjuk, hogy mennyi mindent takar azon dolgok fogalma, amikről nem tudhatunk
2009. aug. 2. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
40%
Természetesen nem!
2009. aug. 2. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
68%
biztos hogy vannak, csak nem úgy működnek a dolgok ahogy gondoljuk, vagy ahogy ők akarják elhitetni velünk. 1 példa, vannak ezek a gyógyítók akik energiát adnak át, erősen kétlem, hogy valóban adna át energiát, viszont tagadhatatlan, hogy jótékony hatással vannak az emberre, de nem úgy ahogy ők mondják...
2009. aug. 2. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én hiszem,hogy vannak olyan emberek,akik olyan dolgokat tudnak,ami számomra érthetetlen. Nekem volt már részem olyan kezelésben,ami segített enyhíteni a fájdalmam.Az igazi gyógyítók szerint orvos nem hagyható ki a kezelésekből.Ők csak rásegítenek, de hinned kell. A meglévő képességeket feljeszteni lehet,és aki tudaja,hogy ennek birtokában van,az képezi magát.
2009. aug. 2. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
95%
Ezek a képességek tanulhatók fejleszthetők, parapszichológia, pszichotronikai sebészet tanulható, én is tanítom és szívesen várok tanítványokat, akik nyitottak, szorgalmasak, kitartóak.
2009. aug. 2. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
95%

Már el is hangzott a tudományosan alátámasztott dolog a "gyógyítókkal kapcsolatosan": Ez pedig a placebo.

A tudomány egy dologgal nem tud és nem is akar mit kezdeni, ez pedig a hit. Ez egy "külön ág". Mindenki abban hisz, amiben akar. A hit ereje bizonyított (pl. öngyilkos szekták, a csoda módjára felgyógyulók stb.), ehhez nem fér kétség. Azonban ezek egyénekben dőlnek el, nem paranormális úton történnek.

Persze hinni bármiben lehet. Ezt nem fogja megtiltani senki. De jósok, álomlátók és olyan gyógyító, aki valóban paranormális úton, nem placebot alkalmazva gyógyít - számomra - nem létezik. Nem azért, mert nincs bebizonyítva, hanem azért, mert nem akarom, hogy létezzen ilyen ember, így nem is hiszek benne.

2009. aug. 2. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Szia, szükségem lenne a válaszodra hogy ezt a kérdést miért tetted fel. Kiskorom óta történnek velem olyan dolgok, amiket képtelen megmagyaráznom. Szóval a válaszom hiszek benne mert velem történnek. ha gondolod vegyél fel msn-re. hippy.power@hotmail.com

20 elmúltam, és még mindig történnek velem nagyon furcsa dolgok.

2011. jún. 4. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 elektron20 válasza:
sziasztok ha valakinek volt bármi tapasztalata vagy iesmi azal szivesen elbeszégetnénk az a lényeg volt nekem is!
2015. júl. 8. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 elektron20 válasza:
hát menyi trol van it xd
2015. okt. 11. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!