Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Titeket ezek nem idegesítenek?...

Titeket ezek nem idegesítenek? Többi lent.

Figyelt kérdés

a mai tinik állandóan facebookoznak, nem tudják otthagyni, akkor ott vannak a pia és cigi. Én még nem nagyon ittam, és nem is szégyenlem, de a többiek emiatt nem nagyon bírnak.Nem tom, arra lennék kiváncsi h ti, tinik mennyit faceztek, illetve bulikon mennyit isztok, cigiztek?

16/L


2011. jún. 19. 19:37
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát facebook az állandó sajnos. Engem 12 évesen megkínáltak piával is meg cigivel, de se akkor se most nem próbálnám ki.
2011. jún. 19. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
hány éves vagy?
2011. jún. 19. 19:42
 3/9 anonim ***** válasza:
Egyhéten esetleg felnézek 3-szor hogy mi van a facebookon.. Bulizni még nem bulizom, majd egy 2 év múlva.. 13L Szeptemberbe 14 leszek
2011. jún. 19. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
13L az első. Ez egy esküvőn volt, nem szoros rokonok, idősebbek nálam, 16 évesek, három lány.
2011. jún. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
aha értem :D
2011. jún. 19. 19:45
 6/9 anonim ***** válasza:

Én 1-2 óránként felnézek facere de olyan még nem volt hogy 10 percnél tovább gubbasztottam volna előtte. De nem vagyok függő meg tudnék lenni nélküle szerintem jó pár napig.


A cigivel sajnos más a helyzet. Nem bírnám ki napokig. Szinte mindig van a táskámban egy doboz. :$ Gondolom most egyesek majd elítélnek emiatt. De nem azért csinálom mert annyira menő akarok lenni. Mások előtt soha nem dohányzom. Sőt őszintén én szégyenlem hogy szükségem van rá és nincs bennem akkora akaraterő hogy túltudjak lépni nélküle a gondjaimon. Szánalmasnak tartom magam ezen a téren.


A alkoholt inni csak bulikon szoktam. Ahova nem járok olyan gyakran. Havonta talán 1x-2x. Ilyenkor nem iszom hulla részegre magam, próbálom nem túllépni a magamnak felállított határt.


Egyébként még csak 14 éves vagyok.

2011. jún. 19. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Minden nap este rá-rá nézek FB-re, de nem ezért megyek a géphez... Cigit soha az életbe nem próbálom ki, mert semmi értelme sincs, pia az más tészta, de azzal is várok még minimum 4 évet, de MINIMUM ennyi. (Amúgy se bírnék inni, részegen nem lehet nagyon vezetni, és mindenem a motorozás, szóval... És az ivás alatt se rendszerest értek, persze, csak szilveszter, szülinap stb...) 13/F
2011. jún. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
azért köszke h irtatok :D
2011. jún. 20. 15:45
 9/9 anonim válasza:
én 13 éves vagyok (lány) bulizni még nem járok, nem cigizek nem piálok, és minden nap felmegyek face-re, de tényleg csak felmegyek. felmegyek megnézem 10-20 perc. de nem lógok rajta. (ez a kérdés szerintem nem feltétlenül nekem szólt, mert én még fiatal vagyok a bulizáshoz, de én szentül hiszem, hogy 5 év múlva sem leszek alkoholista). PONT
2011. júl. 4. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!