Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legrosszabb tulajdonsága?

Figyelt kérdés

Sokszor szokták mondani

-Úgy szeressük a párunkat ahogy van,és fogadjuk el őt a hibáival együtt is.


Én legfőképpen azt szeretném tudni,hogy melyik a legrosszabb tulajdonsága a párotoknak.És hogy fogatátok el?Vagy nem sikerült, és inkább szakítás lett a vége?


2011. aug. 21. 23:09
 1/9 anonim ***** válasza:
74%
én elfogadom szal nem látom a hibáit néha kicsit hisztis mondjuk de elvagyunk a drágámmal :D
2011. aug. 21. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
63%
jah és még küldenék neki egy szerelmes számot űdv sanyi voltam
2011. aug. 21. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Az enyémnek az, hogy igénytelen a környezetére, nem takarít, és elég nehéz rávenni, akkor is ha dzsuva van.


De ettől függetlenül annyi jó tulajdonsága van, ami nagyon sok más pasiban nincs, hogy próbálom eltűrni, meg takarításra szoktatni. Én se vagyok tökéletes...

20L

2011. aug. 21. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
51%
A legroszabb tulalydonsága az hogy sokat iszik. De etől fügetlenül lyól meg vaggyunk...
2011. aug. 21. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

rátört a bizonytalankodás, a világban, magában, mindenben. ez alapjaiban egyáltalán nem baj. az a baj, hogy elég gyakran elkezd bunkózni emiatt, sértődötten visszaszólogat (úgy, hogy kb. egy hétig nem is voltunk egy légtérben, nem is beszélgettünk). visszatérek hozzá, pár napon belül megkapom a bizonytalanságához a kísérőt.

és akarja a szexet, de ha nem kapja meg, bunkózik; amikor meg engedtem neki (mert hát ösztönösen rá vagyok állva), akkor is bunkózik a végén.


de tudom, miért van ez nála. ismerem az okokat, jópár szeletet az életéből, ami így hatott rá, végül. szóval én ugyan nem szakítok.. galgóczi erzsébet is megmondta: ezer cérnaszálat nehezebb elszakítani, mint egyetlen kötelet.


én nem elfogadom, hogy van rossz tulajdonsága, hanem elismerem, hogy létezik. nem azt mondom, hogy jó ez így.. sőt, szerintem majd alakul, alakítja magától, megváltozik ez, lesz ebből jó - és lesz más kellemetlenség. :D

2011. aug. 21. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hivatás szinten megcsalt... ! :) Ehhez a világ toleranciája se elég
2011. aug. 21. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A legrosszabb tulajdonsága,a legnagyobb erénye is: AZ?HOGY NŐ

Álltalánosságba mondom.

2011. aug. 21. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát én nemrég szakítottam a barátommal. 2 hétig jártunk, és egyetlen egy rossz tulajdonságot sem fedeztem fel benne. Vagyis egyetlen egyet: Németországban él. És kb 3évente tud Mo-ra jönni. És most volt, ezen a nyáron. Távkapcsolatba meg egyikünk sem akart belemenni. Nem bírnánk ki 3 éveg. Szóval még most szakítanunk kellett. Borzalmas volt. Ezt nem kívánom senkinek. :(
2011. aug. 21. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat!:)
2011. aug. 21. 23:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!