Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párotok legrosszabb tulajdonsá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párotok legrosszabb tulajdonsága, mozdulata, szóhasználata amire egyből ugrotok, vagy csak nehezen viselitek el?

Figyelt kérdés

Mindenkinek van valami rossz szokása és gyakran előfordul, hogy erre a másik fél kiéleződik. Arra lennék kíváncsi, hogy kit milyen dolgok zavarják a párjukban, még akkor is ha bután hangzik.

Kérlek írjátok le, hogy fiú/ lány

Egy példa: ha kimondja, hogy szeretlek, mindig elhalkul és érzékenyedik a hangja.

L/19


2011. aug. 31. 00:17
 1/9 anonim ***** válasza:
77%
amikor hurkatöltővel rácsap a heréimre
2011. aug. 31. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
60%
amikor ezzel akar játszani: [link]
2011. aug. 31. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

ha arcomra fingik jót röhög és ezt kiírja facebookra

19L

2011. aug. 31. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Anyádtól tanultam. :-)
2011. aug. 31. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Régen csinálta a barátnőm,kb 1 év volt mire leszoktattam róla,de szinte az őrületig fel tudott vele idegesíteni.

Sétálunk az utcán,valami olyat mondok véletlenül amin megsértődik és erre,mint egy szamár lecövekelt.

Sehogy nem lehetett rávenni,hogy elinduljon újra.

2011. aug. 31. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
95%
önfejű, makacs, magának való, visszahúzódó, nehezen mutatja ki az érzelmeit, nagyképű, rosszul viseli ha nincs kinyalva a pics**ja és nem úgy beszélnek vele ahogy ő elvárja
2011. aug. 31. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Hú utolsó!Nálatok aztán dúlhat a szerelem:D.
2011. aug. 31. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 aranyoskám ***** válasza:
100%
05:11-es! Tökre mintha magamról olvastam vna :D
2011. aug. 31. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
ő nem ismerné el a hibáit:D na jó kicsit én is ilyen vagyok:D
2011. szept. 1. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!