Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Igaz-e az, hogy a német...

Igaz-e az, hogy a német embereket senki sem szereti?

Figyelt kérdés
Sőt, inkább útálja. Igaz ez? Ha igen, miért, ha nem miért nem? Nem a nyelv miatt értem, hanem az általános viselkedésükre.
2011. júl. 20. 06:05
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
65%
Én szeretem őket.Bírom amikor a strandon hülyéskednek meg stb...szerintem normálisak :)
2011. júl. 20. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
70%
Részt vettem egy nemzetközi "dologba" és ott ismerkedtem meg egy német lánnyal .Meg kell mondjam csalódtam.Kellemesen.A legjobb barátom lett.Ha nekünk magyaroknak nem lennének ezek az előítéleteink sokkal többre vihetnénk.
2011. júl. 20. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
78%

Én nem értem, hogy ez egyáltalán hogy merülhet fel. Hogy lehetne már egy egész ország lakosságát utálni, csak mert német?

Megismerkedtem pár némettel, csak levelezés szintjén, de semmi különös nem tűnt fel a viselkedésükben, jófejek voltak.

2011. júl. 20. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
63%

én is szeretem őket

vagyis nincs velük bajom

2011. júl. 20. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
63%
én szeretem őket!
2011. júl. 20. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
74%
Nem igaz. Amúgy is ez egy ostoba előítéleteskedés. Egy embert a tettei és nem a származása alapján szeretünk vagy nem szeretünk. (De nálam ugyanez vonatkozik a zsidókra, cigányokra, arabokra, négerekre, magyarokra, mindenkire. A tettek számítanak, nem a származás.)
2011. júl. 20. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
42%
Én szeretem a németeket európában az egyik legtalpraesettebb náció.
2011. júl. 20. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
34%
kitől hallottad ezt a hülyeséget?
2011. júl. 20. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
66%
Elárulok egy nagy titkot: minden országot emberek lakják, így vannak közöttük normálisak, és kőbunkók. És a két véglet között pár milliónyi árnyalat.
2011. júl. 20. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
65%
Häät...a franciäk nagyon utäljäk a nemeteket.Tudom,hogy a franciäk nagyon bekepzeltek de a nemeteket kinem ällhatjäk !! En szeretem a nemeteket nagyon mert egyszerüen mindent tökeletesen csinälnak.bulikat,järmüveket,közlekedest egyszerüen mindent
2011. júl. 20. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!