Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A Skinheadek mitől kemények?

A Skinheadek mitől kemények?

Figyelt kérdés
Mert ugyebár sokat bunyóznak. De űznek is valami küzdősportot? Mert például sok cigány jár ökölvívó edzésekre.
2011. júl. 15. 16:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Keménynek születnek :D

És igen skinheadek is szoktak kűzdősportokat tanulni és nem csak ökölvívást meg sok közülök gyúrni jár.

2011. júl. 15. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
semmitől, emberfüggő minden stílus. éppúgy vannak balhés kemények a diszkósok, rapperek, stb közt. én ismerek pár skinheadet, és teljesen normálisak.
2011. júl. 15. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
90%

A világon csak Nagy-Britanniában, vannak valódi skinhead-ek, az itthoniak csak idétlen barmok.

Véleményük szerint attól kemények hogy tele vannak tetoválva meg mindenféle keménymagos felsőket hordanak.


Nem verekednek szabály szerint csak ahogy az ember az ösztöneire hallgat aszerint cselekszik, a cigány meg azért utánoz híres boxolókat mert azt hiszik ők lesznek Erdei helyén, X év múlva :D

2011. júl. 15. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
15%
Keményet sz@rnak biztos azért és mivel belőlük jött ki,ezért ők is kemények vagy nemtudom.
2011. júl. 15. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
81%

Én ismerek kőkemény igazi skinheadeket (nem a csicska kopaszra borotvált fejű, 15 éves bakancsos Kárpátia pólós nyomorékokra gondolok), ilyen 25-35 év közöttieket. Én velük járok birkózó edzésre. Leszögezem én nem vagyok skinhead!

De ahova birkózó edzésre járok oda jár 6 skinhead is.

A legdurvább pedig az, hogy ahova boksz edzésre járok ott pedig van 4 cigó (bár nincs velük probléma).

Cigányokkal bokszolok, skinheadekkel birkózok. Tudom furán hangzik, pedig így van.

Egyébként birkózok 7 éve és bokszolok 3 éve.

2011. júl. 15. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

"Cigányokkal bokszolok, skinheadekkel birkózok."


Te vagy a LEGKEMÉNYEBB, ember!

2011. júl. 15. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
58%
A testedzéstől és a Viagrától. :)
2011. júl. 16. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
100%
Kétlábon járó arany középút.
2011. júl. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
100%

a sok cigány csak keménykedésből jár boxolni meg ilyen küzdősportokat tanulni hogy hű de raj legyen....fujjjj...

Egy az Isten,Egy a Nemzet!:D

2011. aug. 3. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
20%
A romák azért járnak boxolni mert tudnak van érzékűk hozzá.. A magyaroknak pedig nem sok Ez egy tény magyarországon a boxolok 60% roma vagy romungro
2012. dec. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!