Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A skinheadek mások szerint is...

A skinheadek mások szerint is szánalmasak?

Figyelt kérdés

"Hisz ,aki gyűlölködik az megérdemli"


vagy sem?


2011. szept. 8. 00:44
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
96%
Van egy bizonyos lezüllött réteg, akik miatt szánalmasnak tartod őket. Valójában ők sem rosszak, mert a hazájukért élnek, csak kicsit butuskák. Van azonban egy másik, műveltebb réteg, akiket nem vesz észre az átlag ember. Nem szabad általánosítani, meg amúgy sem akarnak rosszak.
2011. szept. 8. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Engem pofánbaszott egy skinhead mert szerinte cigány vagyok.

Kreol bőröm van.Ezt örököltem.

Szétment a fogam ,az orrom minden nap vérzik.

Nem akartam semmit tenni, mert féltettem a bnőmet.

Igen, általánosítok.

"Butuskák"

Jó ,de ne az én káromra.

2011. szept. 8. 00:57
 3/19 A kérdező kommentje:
(A gyülölködés belső hiányra vezethető vissza.)
2011. szept. 8. 00:59
 4/19 A kérdező kommentje:
ű*
2011. szept. 8. 00:59
 5/19 A kérdező kommentje:

Igen ,lehet hogy van egy művelt réteg.

De szerintem nem ők képezik a tömeget.

(Javíts ki, ha nincs igazam.)

2011. szept. 8. 01:03
 6/19 anonim ***** válasza:
86%

Majd amikor egy cigány pofánb@sz akkor azok lesznek szánalmasak?


Hülye hozzáállásod van.

2011. szept. 8. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Igen.Ez valóban igaz.


De akkor kik képezik a tömeget?

2011. szept. 8. 01:07
 8/19 anonim ***** válasza:
Kizárólag mások szerint szánalmasak. Persze embere válogatja. Vannak, akik szerint azok mások szerint meg nem. Saját magukat azonban aligha tartják szánalmasnak.
2011. szept. 8. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
90%
Pont a butuska réteg közül keveredtél össze valakivel. Viszont a teljes történetet nem tudjuk. Biztosan volt ott valami más is, nem csak a bőröd színe.
2011. szept. 8. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
95%

Szia!

Én ismerek jó pár skinhead-et. Némelyik tényleg nagyon szánalmas. Van olyan aki fehér emberbe is képes belekötni, csak mert nem olyan ruha van rajta ami neki tetszik. Szóval igen, van köztük szánalmas, de én ismerek normálisat is.

Én például nem tartom magam skinhead-nek, de a cigányok többségét nem szeretem. Amelyik viszont dolgozik, teszi a kötelességét azt becsülöm. Véleményem szerint pedig a fehér emberek közt is van tróger. A bőrszín és az, hogy ki milyen ember nem függ össze.

A bőrszín, és a faji hovatartozás szintén nem összekeverendő dolog. Attól még, hogy valakinek kreol bőre van koránt sem jelenti azt, hogy cigány. A cigányokon lehet látni, ha azok, és nem a bőrük színén. Ugyanakkor egy fehér ember sem feltétlenül magyar. Nagyon sok félvér van már, és esetlegesen a fehér bőrt örökölte. Szóval még ez sem megfelelő alternatíva arra, hogy minden színes bőrűt meg kell alázni, verni, stb.


" Hisz aki gyűlölködik, az megérdemli"

Ezen a mondaton lehetne vitatkozni, hisz minden ember gyűlölködik a maga módján. Van aki a melegek ellen, van aki a skinhead-ek ellen, van aki a cigányok ellen, stb. Sok minden ellen gyűlölködik az ember. Viszont azt nem szabad elfelejtenünk, hogy mindannyiunknak akik ezen a földön élünk ugyanannyi jogunk van az élethez. Neked is ugyanannyi jogod van hozzá, mint nekem, vagy épp bármely fórum látogatónak, vagy épp skinhead-nek. Lényeg, hogy mindenkinek- Sokan ezt sajnos elfelejtik, mert a bosszú bennük van, vagy inkább nevezzük gyűlöletkeltésnek?! De teljesen mindegy a dolgon nem változtat semmit.

Vigyáznunk kéne inkább a társadalmunkra, főleg a magyar társadalomra és nem gyűlölködni. Nem kötelező minden embernek minden embertársát szeretnie, már az is elég lenne, ha nem lennének verekedések. Mindent meg lehet oldani normális kommunikációval.


19L

2011. szept. 8. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!