Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » úgy érzem, egyedül vagyok, és...

úgy érzem, egyedül vagyok, és nem szeret a családom, és a baráti köröm sem szeret igazán. Mit tegyek? 17l

Figyelt kérdés
2011. jún. 30. 14:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Van pasid?Ha nincs,akkor az kell neked^^(:
2011. jún. 30. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nincs...=/
2011. jún. 30. 14:53
 3/6 anonim ***** válasza:
57%

Dehogy kell neked pasi...hogy függjél a szeretetétől és ha elhagy még jobban a padlóra kerülj?nem hinném, h ez jó ötlet.

Olyan fiatal vagy. Tisztázd magadban, mit szeretnél csinálni suli után, mi érdekel, milyen irányba szeretnél tovább menni. Válassz hobbit, kezdd el űzni. Alalkíts ki egy önállóbb életet, amihez nincs szükség másokra, az sikerélményt fog nyújtani, és ez a meglévő kapcsolataidra is hatással lesz, nem fogsz ennyire függeni másoktól.

2011. jún. 30. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Jól mondja az első válaszoló...hozzáteszem, menj férjhez, szüljél gyerekeket! Tőlük kapsz majd feltétlen szeretetet!

Legyen a te szíved tele szeretettel!

Egy hobbi vagy a tanulás nem ad annyi örömet, mint egy saját család!

2011. jún. 30. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
14:57nél van az igazság.
2011. júl. 1. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Szia!


Sajnos nem sok minden derül ki rólad, de sokan járnak hasonló cipőben. Többek közt én is.

28 éves vagyok, szuper állással, barátokkal, független és önálló életet élek.

De nem felhőtlen az örömöm és boldogságom, mert a rokonokkal én is hadilábon állok.

Kiskoromban mindig én voltam az akit kritizáltak, akihez sosem volt egy jó szavuk. Csak a kioktatás, hogy mit nem csinálok jól, mit és hogyan kéne helyette tennem.

Suli után elkezdtem egy multicégnél dolgozni és így vidékről el tudtam költözni a fővárosba albérletbe. Amikor ezt a rokonoknak (nagynénik,nagybácsik, unokatestvérek)elmondtam, az első szavuk ez volt:" 2 hónap és hazakönyörgöd majd magad" ... ennek már 7 éve és nem jött be a jóslat. Szóval láthatod milyen "kedvesek és támogatóak". A mi rokonságunk elég "összetartó" egy faluban él mindenki és mindenki mindenbe beleszól.

Mintha én lennék a család fekete báránya, aki 28 évesen még nem ment férjhez és nem szült egy rakás gyereket. Vidéken az az etalon és érződik minden megnyilvánulásukból hogy addig nem vesznek felnőttszámba.

Aztán meghoztam a döntést. Míg a munkában elismerésnek örvendek és tiszteletnek, addig ha hazautazom a családi eseményekre, gyomorgörcsöm van 2 nappal előtte. Így úgy döntöttem kiszállok. Hiszen mit veszíthetek? Eddig sem kaptam tőlük támogatás semmilyen formában, nem emelték fel a telefont, csak ha kellett nekik valami szívesség vagy beajánlani valakit munkahelyre stb.

A párkapcsolat nem oldja fel ezt a fajta szomorúságot amit a szerető család/rokonság hiánya okoz, akiknek bármikor kiöntheted a szíved és szeretettel meghallgatnak. Enyhíteni tudja csak.

2013. márc. 9. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!