Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Léteznek a valóságban olyan...

Léteznek a valóságban olyan emberek, mint a reklámokban?

Figyelt kérdés

Mondok példákat:

- Hord-e bárki is a retiküljében Perwollt?

- Megfordul valakinek a fejében ilyen gonolat, hogy "Olyan gyönyörű a hajszíne, bezzeg az enyém...?" vagy "Vajon mitől ilyen sima a lába?"


Ilyesmikre gondolok :D


2011. júl. 1. 12:18
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a Túró-Rudi reklám bökte a szemem legutóbb.Remekül megcsinált kis klipp a fiúról,aki egész életében rudit majszolt,ok.De hogy egy koncerten félig extázisban is azzal csápol,az már átlépett egy küszöböt nálam.....:)


A Perwollos persze szintén hülység,de van benne valamiféle abszurd humor.Egy Galla Miki jelenetben jót röhögnénk rajta......:)

2011. júl. 1. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 napietus ***** válasza:
100%
engem csak az idegesít, hogy a legtöbb reklám fantáziátlan gagyi. szakmabeli válaszoló: miért nem tehetséges emberek készítik a reklámokat? annyi értelmes, jóhumorú ember van, miért a legbugyutábbakat eresztik a reklámforgatókönyvek közelébe? és miért fizetnek nagy cégek a híg f*sért, mert ezek azok...szóval jó bornak is kell a cégér, de azért az nem lenne mindegy, hogy az a cégér milyen. egyik-másik már-már közízlést sértően hülye, illetve hülyének nézi a vásárlói körét (pl. az említett négerpasis Old Spice-reklám. ennyira irritáló, férjem eddig sem használta ezt a márkát, de ha ezt tenné, ezután a gyomorforgató reklám után lebeszélném róla...)
2011. júl. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Grafikusként dolgozom. Egyrészt szeretem, mert kreatív, sok emberhez eljut, és remélem, hozzájárulok valamelyest az emberek vizuális kultúrájának fejlődéséhez, legalábbis igyekszem. (Eredetileg képzőművésznek készültem, hobbiból most is csinálom, de abból éhen halnék.) Másrészt utálom, mert ezer jó ötletünk van mindig, de a megrendelők 98%-nak a leglaposabb, leggagyibb megoldások kellenek. Ez a marketing... Persze megértem, mert kicsi a költségvetés, és minél több embert el akarnak érni. Úgyhogy egy ügynökség csak ajánl, a cég választ - és általában olyat akarnak, ami már bevált. Tehát részünkről marad a lelkesedés, a nagy ötletek, aztán a beletörődés. És csak néha a sikerélmény, amikor valami olyan valósul meg, ami szerintünk is ütős. De azokért meg megéri valahol...
2011. júl. 1. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Az utolsó kettő esetleg, de az első....
2011. júl. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!