Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Milyen kifogások vannak,...

Milyen kifogások vannak, amiért nem tudtam elmenni a barátaimmal a találkozóra?

Figyelt kérdés
Az az igazság, hogy marhára nem volt kedvem elmenni, fáradt voltam és lusta. (De ez nem jó kifogás.) Ámbár ezt nem akarom nekik elmondani, mert megsértődnének.
2011. júl. 1. 14:38
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Legközelebb előre mondd le a találkát... Én egyébként megmondanám, hogy annyira fáradt voltam, hogy nem ment, bocsánat.
2011. júl. 1. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Előre lemondtam, de nem mondtam el, mi dolgom akad.
2011. júl. 1. 14:49
 3/16 anonim ***** válasza:

Legyél kreatív! Lehet találni elég kifogást.


Én értelek, én is vagyok így. Most is sajnos ezt tettem, és igaz h rosszabbul érzem magam h kamuztam és lemondtam, de az az igazság, hogy a legkevésbé szeretnék ott lenni egyéb okok miatt és tudom h nem érezném jól magam. És megsértődnének ha csak azt mondom, h nem akarok menni, mert...

2011. júl. 1. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

De pl.?


á! van is egy! épp hogy elkezdtem írni az első mondatot.:)

2011. júl. 1. 15:25
 5/16 anonim ***** válasza:
rengeteg kifogás van: segítened kellett a családban valakinek, nem volt otthon senki, és neked kellett várnod a mosógépszerelőt, állatorvoshoz kellett vinni valamilyen állatodat.. pl kutyát kullancs ellen oltani.. vásárolni mentetek valami fontosat (de nem kaptatok)-> ez azért fontos, ha pár nap múlva hozzátok megy valamelyik haverod, akkor rákérdezhet, hogy hol a 'babzsákfotel, amit vettetek' van? Légy kreatív! :)
2011. júl. 1. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Menny el az egyikhez, csengess be, majd amikor kinyitja az ajtót: "hol vannak a többiek? nem ma lesz a találkozó?".

Tuti siker.

2011. júl. 1. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
köszi!!!
2011. júl. 1. 15:35
 8/16 anonim ***** válasza:
26%

szerintem vásárolj egy igen drága és szép kardot, majd kérd meg az egyiket, hogy vágja ki a gerinced


komolyra fordítva a szót, ha tényleg a barátaid, akkor megmondhatod nekik őszintén hogy fáradt voltál, vagy nem volt kedved.

ugyanis ha rájönnek hogy hazudtál, nem fognak keresni többet. ha meg azért nem keresnek többet, mert igazat mondtál, megint nem a barátaid.

2011. júl. 1. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

15:31 vagyok


16:20, de így sokkal izgalmasabb

2011. júl. 1. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Az a helyzet, hogy most ismerkedtem meg velük. Két napja ismerem őket. Igen, a "barátaim". De az is igazság, hogy picit féltem felülni a buszra és utazni fél órát, hogy utána észre se vegyenek, mert ők nem az én társasági körömbe tartoznak.


Tudjátok, a nagyon menő, nagyon csinos, elég önbizalommal rendelkező emberekről van szó. [link]


Én meg az a típus, aki mosolyog, nem iszik, nem pipázik, nem dohányzik, visszahúzódóbb vagyok és prűdebb. (Ez nem jelenti azt, hogy nem tudok hülyülni vagy valami...) De nem értékelem a vicceiket és félek hogy elnyomnak. Picit próbálok megerősödni, mert még sok találkozót szerveznek, de ezt valahogy ki kellett kerülnöm, hogy az internet segítségével közelebb állhassak hozzájuk.


Csak ennyi.

2011. júl. 1. 16:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!