Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Milyen kifogások vannak,...

Milyen kifogások vannak, amiért nem tudtam elmenni a barátaimmal a találkozóra?

Figyelt kérdés
Az az igazság, hogy marhára nem volt kedvem elmenni, fáradt voltam és lusta. (De ez nem jó kifogás.) Ámbár ezt nem akarom nekik elmondani, mert megsértődnének.
2011. júl. 1. 14:38
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Meg azért tényleg lusta is voltam, meg kedvem sem volt...
2011. júl. 1. 16:57
 12/16 anonim ***** válasza:
0%

De akkor most mi ez? Valami kényszerklubb? Ha nem érzed jól magad velük akkor mi a sz@rnak mész?

A csaj orra meg hatalmas, először azt hittem photoshop.

2011. júl. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
De jól érzem magam velük, csak nem vagyok hozzájuk szokva, eddig más beállítottságú emberekkel barátkoztam, de látom, kár volt leírni...
2011. júl. 1. 20:38
 14/16 anonim ***** válasza:
Nem volt kár leírni, megkaptad a tanácsot, hogy milyen kifogást mondj, a többi részletkérdés.
2011. júl. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
0%

16:20vagyok


16:42

és sokkal gerinctelenebb is


16:56

ha nem is a barátaid akkor meg mitől félsz?

minek barátkozol velük ha nem is illenek hozzád?

minek akarsz közelebb kerülni hozzájuk ha úgysem tudsz azonosulni velük?


ha a képen látható személlyel akarsz eltölteni pár kellemes órát akkor egyrészt semmi esélyed nála ilyen jellemmel, másrészt te magad sem fogod élvezni igazán, ha már most nem bírod őket.


szóval az egész helyzet értelmetlen


19:46

én is így látom


20:38

most csak velünk akarod elhitetni hogy te közéjük való vagy, esetleg magaddal is? :)

ezt a fajtát tudod hogy hívják, akit most alakítasz? wannabe. a nagy vagányok árnyékában lépked, de mindenki csak röhög az ilyeneken.

ez olyan mint amikor egy bunkó ember emosat játszik vagy egy 10 éves gengsztert...

2011. júl. 4. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

16:20vagyok


hogy érthető legyen: önmagad legyél és olyanokkal barátkozz akikkel jól érzed magad és akiknek nem kell hazudoznod.

ne akarj más lenni mit aki vagy

2011. júl. 4. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!