Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan lehetnék barátkozósabb...

Hogyan lehetnék barátkozósabb típus?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

lehet h rossz témába írtam de sztem ide való a legjobban.

Az lenne a kérdésem, h mit kellene csinálni, hogy jobban tudjak barátkozni? v h több barátom legyen, elfogadjanak az emberek???

lécci segitsetek!!!!


2011. júl. 1. 17:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Nyilván ne azokhoz kezdj közeledni, akik a leghülyébbek az osztályban vagy bárhol. Azt látod, ha valaki a környezetedben barátkozóbb típus? Vele könnyebb.
2011. júl. 1. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

azt látom persze... csak ha vkinek vannak hibái v nem szeretem ha fényképzgeti magát v szebb mint én akk nem tudom barátként kezelni, sőt meg is utálom, aól függ mennyire "okoz fájdalmat".

pl van egy csaj: áll fényképezgtei magát, és élet vidám emg tök ari, de nem birom annyira.... a másiknak nagyobb melle van mint nekem és szebbnek tarom azt pl kimondottan utálom:S

ez már zavar és nem szeretnék ilyen lenni:( de nem birok:( mit tegyek??

2011. júl. 1. 17:33
 3/4 anonim ***** válasza:
nézd meg h mi az érdeklődési köröd és menj olyan közösségbe ahol hasonló emberek vannak mint te, azokkal majd könnyen szót értesz.
2011. júl. 9. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi:) bár azt sem tudom h mi érdekelXD:)
2011. júl. 10. 11:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!