Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek kóros ha valaki...

Szerintetek kóros ha valaki nagyon zárkózott típus és nem szeret társaságba járni?

Figyelt kérdés
Sok emberrel eltudok beszélgetni sok mindenről órákig egész addig míg csak ketten vagy hárman vagyunk.Nagyobb fős társaságba teljesen csöndbe vagyok és nem is kedvelem a nagyobb társaságot.Ettől nem buta/beszűkült valaki?
2011. aug. 26. 02:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Természetes nem, nem te tehetsz róla. Valami fóbiád van, szociális, tömeg, aszociális esetleg más, csak nem súlyos.
2011. aug. 26. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

hány éves vagy?

lány/fiú?

2011. aug. 26. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem. Van ennél durvább is. Egyszer egy ilyen "mennyire vagy társas lény" teszten sikerült 2 pontot elérnem a 100-ból.
2011. aug. 26. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
31 éves vagyok és gyesen vagyok 7 éve kisebb megszakításokkal.Két gyermekem van.Nagyon félek,hogy emiatt nem tudok meglenni később a munkahelyemen mert ez is az ,hogy nehezen védem meg magam főleg ha sokan vannak egy csoportba.Párkapcsolatba nem volt ilyen problémám. A párom szerint otthon nagy pofám van.Milyen jellegű munka lenne így nekem való????
2011. aug. 26. 11:12
 5/11 A kérdező kommentje:

Nagyon rosszul esik az mikor olyan emberek akik nem ismernek azt gondolják milyen bunkó,gőgös,kuka,műveletlen vagyok mert semmihez sem szólok hozzá.

Amikor több ember előtt beszélek akkor meg úgy festek mint aki beszélni sem tud.Össze-vissza kétértelműen beszélek ami konfliktus forrás.Mikor csak egy ismerősöm jelenlétében vagyok akkor választékosan még meg is jegyezték,hogy szépen beszélek és van szókincsem.Mikor társaságba vendégségbe kerülök átváltok primitív kukává mint aki soha nem tanult magyar nyelvtant.

2011. aug. 26. 11:53
 6/11 anonim ***** válasza:

Nálam ugyan ez van, azzal a különbséggel, hogy négyszemközt sem jön össze a kommunikáció. Írásban viszont, rendkívül választékosan és összetetten megy. Nekem egyébként a nonverbális jeleim is állítólag kétértelműek, vagy teljesen más információt hordoznak, mint ami a valóság.



Esetleg nem vagy Asperger-szindrómás?

2011. aug. 26. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nem tudom de nagyon szégyenlem ezt a problémát.Az emberek butának nézik az ilyen ,,gyenge kommunikációval" rendelkező embereket.Azért vannak nem szokványos tulajdonságaim.Átlagnál szórakozottabb vagyok és kicsinek is az voltam. Mostanába egyre erősödik.Elfelejtem mit akartam csinálni egy perccel ezelőtt és belekezdek egy másik munkába utána félbehagyom azt is és a végén minden félbe van.Elfelejtem gyakran mit hova pakolok.Egy bizonyos termékről azt hiszem nincs otthon és veszek a boltba és mégis van otthon.Megfeledkezem sokszor arról milyen ruháim vannak.Pl:azt hiszem nincs normális alkalmi vagy szabadidő ruhám végén mégis találok magamnak.Beszéd közbe elfelejtem mit mondtam 2 perce.Sok kozmetikumot összetudok gyűjteni egy év alatt.Mindíg azt hiszem kifogyott de mégsem.Aki nem ismer azt is feltételezi,hogy hazudok mert nem nézek a másik szemébe és sokat kell bizonyítanom,hogy rájöjjön mégsem hazudok.
2011. aug. 26. 13:12
 8/11 A kérdező kommentje:
Sokat visszakérdezek a beszélgető partneremtől,hogy mit mondott pár perce mit beszéltünk meg.Anno a suliba is volt olyan,hogy a tanár mondott valamit az osztály előtt és rákérdeztem arra a dologra mihelyt elhangzott.,,Épp most mondtam" Emiatt sokan utáltak!!
2011. aug. 26. 13:17
 9/11 A kérdező kommentje:
Szeretem magam ismételni még.Mondok valamit és nem sokkal elmondom ugyanazt.A vicceket értem de nem tudok röhögni rajtuk.Rendszeresen félreérthető a viselkedésem.Jelzéseim nem mindig fedi a valóságot.Érdeklődési köröm is érdekes.Van olyan mikor 3 hétig egy bizonyos téma érdekel és egy csomó információt gyűjtök róla majd következik egy másik téma.Amúgy az egyik gyerekem autista.
2011. aug. 26. 14:08
 10/11 anonim ***** válasza:
Viccek nálam is stimmelnek vagy bármi, nagyon nagyon nagyon ritkán nevettet meg valami, de értékelem. Nem bántásból, de menj el egy pszichológushoz, mondd el neki ezeket meg még többet és ezek után megállapítják a fóbiád, mennyire van előrehaladva és tudnak segíteni.
2011. aug. 26. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!