Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit tennél, ha senki nem...

Mit tennél, ha senki nem szólna meg, és azt csinálhatnál, amit akarsz?

Figyelt kérdés

...vagy ha te lennél a Földön az egyetlen ember (tegyük fel, hogy élveznéd, és nem esnél mély depresszióba)? Minden, amiről eddig ábrándoztál, de eddig nem merted megtenni? VAGY: ha a szüleitekkel éltek, mit nem tehettek meg, mibe szólnak bele?


Elég tág a téma, remélem értitek, mire akarok kilyukadni. Vajon miket csinálnának az emberek, ha semmi nem gátolná őket a szabadságban?


Én összeírtam pár dolgot...

1. ha nem lenne senki, aki a fürdőszobára vár, akkor vennék egy nagy, habos, illatos fürdőt mindenféle vacakkal. pl. fürdősóval, olajjalmeg nemtommikkel. Vennék ilyen fürdőgyöngyöket is, éspoénból szétdobálnám a fürdőszobában.


2. Sütnék vagy száz palacsintát, és egyedül enném meg az összeset.


3. ha nem lenne senki, aki röhögne rajtam, akkor felvennék egy menyasszonyi ruhát, és abban mászkálnék egész nap (nyugi, lány vagyok)


4. Kifosztanék egy játékboltot.


5. Felcipelnék mindenféle macskát a lakásomba, és ellennék velük.


Stb... Ehhez hasonló ötleteket várok!


(ne mondjátok, hogy ti nem szoktatok ilyenekről ábrándozni...)


2011. júl. 1. 18:33
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
1,2,3 jók:) az összes milkát megvenném és felfalnám....megvenném hawaiit, kutyamenhelyet nyitnék, bár ez már az 5ös lottó határán jár:d
2011. júl. 1. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
61%
a barátommal összeköltöznék:)
2011. júl. 1. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

- Ha én lennék a Földön az egyetlen ember, nem sok értelme lenne élni. Bárhova is mennék, hogy fedezném fel egyedül azt a sok kultúrát, látványt, ha nincs aki bemutassa nekem, elmondja, hogy mi a története, miért érdekes? Ráadásul nekem a nyelvtanulás a szenvedélyem, emberek nélkül nincs nyelv, nincs kivel gyakorolni. Értelmetlen az egész.


Az ötleteid egyébként teljesen megvalósítható dolgok, ehhez nem kell eltűnnie a korlátozásoknak, csak egy kis bátorság kell, vagy saját lakás.

A menyasszonyi ruhás rész kicsit necces, de én végül is ha korhű ruhákban mászkálok, és nem megszólnak, inkább odajönnek, hogy milyen gyönyörű.


Hogy mit tennék meg, amit most nem tehetek meg?

Sajnos csak olyan vágyaim vannak, aminek pl. anyagi vagy hasonló korlátai vannak, nem olyanok, amiket nem merek/nem tervezek megtenni.

Esetleg annyi, hogy mindig is szerettem volna egy macskát, de a szüleim utálják őket, így nem lehetett. most albérletben lakok, és itt sem lehet állatot tartani. Mindenesetre ha végre saját lakásba költözök egész biztosan lesz egy halom macskám :)

Ja és rohadtul ennék most egy jó sushit, ha lenne normális sushizó ebben a szerencsétlen városban. De ez más kérdés :D

2011. júl. 1. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

4. Kifosztanék egy játékboltot.

Azt én is :D

Kornyikálnék az utcán.

Akkor szagolnék meg egy egy illatos virágot amikor akarnék.

Megtapogathatnék bármit aminek szeretném érezni a tapintását. :D

Roncsderbit játszanék kocsival.

Pillanatnyi szeszélyektől vezetve öltözködnék.

Betörnék pár kaput.

Kifosztanék egy gyógyszertárat, kipróbálnám milyen élményeket nyújt némely gyógyszer. :D

Tetszőleges helyen napoznék.

Ha csak az emberek tűnnének el de az állatok nem, akkor a kóbor kutyák miatt nyugodtan hordhatnék magammal lángszórót meg fém célszerszámokat.

Most hirtelen ennyi.

2011. júl. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

Illetve ezt a kérdést úgy is érthetjük h nem tűnnek el az emberek és mégis csinálhatsz bármit, hmmm...

Vennék annyi (háziállat) rágcsálót amivel el lehetne árasztani 1 szobát, aztán lefeküdnék és élvezném ahogy csikiznek. :3

:D

Ha még anyagi akadályok se lennének akkor...

Vennék 1 szigetet aminek én lennék a királya. :D

2011. júl. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Ja, meg csinálnék egy irgalmatlan nagy terepasztalt.
2011. júl. 1. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy én megvalósíthatatlanabb dolgokról álmodozom:


-15 méter magasra ugranék, és nem fájna az érkezés


-kipróbálnám, mit érez az, akit elüt egy vonat, mondjuk egy másodperccel az ütközés előtt. (Persze úgy, hogy utána ne haljak meg.)


-Egyszer az utcán nyilvánosan veszekednék kamuból a barátommal, és nézném az emberek reakcióját. (Nyilvánosan már veszekedtem, csak akkor nem az emberek reakcióját figyeltem.)


-Felpofoznám vagy 3 volt tanárom


-Felpofoznék embereket random az utcán, és elfutnék

2011. júl. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Atombombát ütögetnék pöröllyel.
2011. júl. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

"-15 méter magasra ugranék, és nem fájna az érkezés "

Ez talán megoldható a Holdon. ;)

Erről jut eszembe, ha tényleg nem lenne semmi anyagi korlátozás(=korlátlanul lenne pénzem) akkor kolonizálnám a Hodat, Marsot meg még pár helyet.

2011. júl. 1. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Szerintem a Holdon sem megoldható, mert ott nem szabad ugrálni - egy hétbe beletelne, mire "földet" érsz.

Ellenben egy trambulinon...

2011. júl. 1. 20:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!