Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit tennél, ha senki nem...

Mit tennél, ha senki nem szólna meg, és azt csinálhatnál, amit akarsz?

Figyelt kérdés

...vagy ha te lennél a Földön az egyetlen ember (tegyük fel, hogy élveznéd, és nem esnél mély depresszióba)? Minden, amiről eddig ábrándoztál, de eddig nem merted megtenni? VAGY: ha a szüleitekkel éltek, mit nem tehettek meg, mibe szólnak bele?


Elég tág a téma, remélem értitek, mire akarok kilyukadni. Vajon miket csinálnának az emberek, ha semmi nem gátolná őket a szabadságban?


Én összeírtam pár dolgot...

1. ha nem lenne senki, aki a fürdőszobára vár, akkor vennék egy nagy, habos, illatos fürdőt mindenféle vacakkal. pl. fürdősóval, olajjalmeg nemtommikkel. Vennék ilyen fürdőgyöngyöket is, éspoénból szétdobálnám a fürdőszobában.


2. Sütnék vagy száz palacsintát, és egyedül enném meg az összeset.


3. ha nem lenne senki, aki röhögne rajtam, akkor felvennék egy menyasszonyi ruhát, és abban mászkálnék egész nap (nyugi, lány vagyok)


4. Kifosztanék egy játékboltot.


5. Felcipelnék mindenféle macskát a lakásomba, és ellennék velük.


Stb... Ehhez hasonló ötleteket várok!


(ne mondjátok, hogy ti nem szoktatok ilyenekről ábrándozni...)


2011. júl. 1. 18:33
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Áhh tényleg egy trambulin! Ha lesz pénzem, a gumicsónak után trambulint veszek. Tényleg ezt ki is felejtettem. Egy gumicsónakot szeretnék, ennek csak anyagi korlátai vannak, ott tudnék csónakázni, ahol csak akarok. Csak elővenném, és felfújnám. Csak legyen rá pénz:)
2011. júl. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Ideális megoldás: trambulin a Holdon. :D
2011. júl. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

amennyiben eltűnne az emberiség és teljesen egyedül lennék a földön ember akkor talán egyetlen dolgot csinálnék.Várnám a halált ,hogy végre vigyen magával engem is ,ha már mindenki meghalt eltűnt akit szeretek/szerettem


Hogyha azt tehetnék amit szeretnék teljesen bűntetlenűl és anyagi dolgok nem számítanának akkor első körben a mostani ház alá építenék egy "atombunkert" mondjuk 30 méter mélyen valami szuper biztonságos bejárattal amit senki nem tudna kinyitni csak akinek van bejárása.

Ezenfelül szívesen tölteném a napot barátnőm mellett nyaralásból nyaralásba vándorolva.


Végül egy teljesen megvalósíthatatlan dolog:Szeretnék én lenni isten az univerzumban ,hogy minden tudást minden titkot tudhassak és kiirtsam a gonoszságot az emberekből és végre béke legyen mindenhol ,szeressék egymást az élőlények ,ha nem is minden faj legalább a saját fajtásakat ne bántsuk.

Mindegy is...Köszönöm ,hogy álmodozhattam egy picit:)

2011. júl. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Addig motoroznék a teszkóban míg össze nem dől!
2011. júl. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

20:26 - mondom, tegyük fel, hogy élveznéd, hogy egyedül vagy. Nyilván senki nem lenne boldog egyedül, de ezt most hagyjuk, jó?


Én a teszkóban beleülnék egy bevásárlókocsiba, és tolatnám magam...

2011. júl. 1. 21:01
 16/21 anonim ***** válasza:
Lopnék néhány járművet, és körbeutaznám a világot, mert ezt eddig nem tudtam megtenni anyagi okokból.
2011. júl. 1. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Elmennék Galápagosra és én lennék az új Darwin, aztán végiglátogatnám a Föld legszebb helyeit. Lenne egy csomó állatom, de leginkább egy kakadum, amit megtanítanék beszélni, hogy legyen kivel társalognom, mert beszélek majd minden állathoz, de ők nem válaszolnak. Miközben utazgatnék, könyvet írnék az élményeimről.
2011. júl. 2. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Kipróbálnék egy tonna féle tudatmódosító szert

Mindenféle egzotikus, izgalmas állatot tartanék

Bemennék pár luxushotel luxuslakosztályába dorbézolni, mondjuk a Burj-Al-Arabbal kezdve


De a vágyaim többségének vagy fizikai korlátai vannak, vagy a piszkos anyagiak, vagy én magam

2011. júl. 2. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Beköltöznék egy kastélyban, és az egészet kifesteném lilára és rózsaszínre, addig sem unatkoznék. Varrnék szivárványszínű függönyöket és párnahuzatokat, közben Disney meséket néznék és Tim Burton filmeket, vagy Disney filmzenéket ill. japán >cukipopot< hallgatnék. Amikor kész lennék, beszerezném az összes királylányos, habos-babos, tüllös, csipkés ruhát, és azokat hordanám egész nap, meg rengeteg ékszert, és egy tiarát. Egész nap jégkrémet és aprósütiket ennék. Lakna velem egy csomó cica és kutyus meg nyuszi, kismadár és mindenféle aranyos vagy nem aranyos állat.
2011. júl. 2. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Teletetováltatnám magam, fosztogatnék (játékboltot én is, örök gyerek vagyok belül :) ), beköltöznék egy szép nagy medencés házba (esetleg a tengerpart közelébe mennék egy ilyen házba), álmaim hapsija, ha nem szeret belém, magamra erőszakolnám valahogy, ha kell kikötözöm a szobámba :D , a betegségem miatt nem mehetek strandra, mert nem szép látvány és zavarna másokat (pikkelysömör) így elmennék csakazértis, mivel sok időm lenne, nem lenne dolgom írnék, rajzolnék, ami belefér, sellő ruhában úsznék delfinekkel... és még biztos lenne sok minden, de hirtelen ennyi van bennem. :)

21/L

2011. júl. 2. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!