Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha az egész parlamenttel azt...

Ha az egész parlamenttel azt csinálhatnál, amit akarsz, akkor mit tennél?

Figyelt kérdés

Nem az ország irányítására gondoltam, hanem hogy ilyenekre:


-Matek érettségi írása felsőfokon

-A kincsem parkba vinni őket és kutyák előtt kell futni


meg hasonlók.


Mit csinálnál?kínzás is lehet.


2009. szept. 4. 17:18
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Egy vízágyúval végigsöpörnék rajtuk, mikor bóbiskolnak, ujságot olvasnak, számítógépeznek, stb., vagyis amikor nem érdekli őket a téma.
2009. szept. 4. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Konektorba pisiltetés?
2009. szept. 4. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%

Van jobb.

80 000 és elküldeném őket dolgozni,amiből meg is kellene élniük!

2009. szept. 4. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
95%
Bezárnám őket egy szigetre és éljenek vígan. Ha dolgoznak maguknak, akkor életben maradnak, ha nem, akkor éhenhalnak. Aki kibír így egy évet, az visszajöhet, de én utalnám a fizetésüket, illetve ellenőrizném, hogy dolgoznak-e vagy pasziánszoznak a gépen.
2009. szept. 4. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
80%
ledarálnám őket élve, lábtól kezdve. kint a főtéren, hogy mindenki lássa, hogy velük is ez lesz, ha követik a nyomdokaikat.
2009. szept. 4. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
96%

Beköltöztetném őket egy igazi lakótelepre, mondjuk egy 37 négyzetméteres panelba. Minimálbért adnék nekik, aztán éljenek, ahogy tudnak. Az már csak természetes lenne, hogy minden reggel 8-ra benn kellene lenniük a Parlamentben, délben fél órás ebédszünet (kajajeggyel, menzával), ezt le kellene dolgozniuk, elvégre az ebédszünetet nem fizetjük. Tehát, min. fél ötkor indulhatnának haza, bkv-val. Túlórapénz nincs.

Ha valaki feláll, hogy ő kivonul és ezáltal nem dolgozik, végérvényesen kirúgnám.

Szerintem ez kínzás, szerintük élet. Pedig milyen sokan teszik ezt nap, mint nap, amit leírtam. Aztán örüljön a hülye, hogy van hol dolgoznia... :S

2009. szept. 4. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
96%

Elküldeném őket egy lakatlan szigetre,ami cápákkal van körülvéve, hogy szívják ugyanúgy egymás vérét, mint a mienket egy falat gilisztáért.

Vagy a nyócker kellős közepébe raknám őket egy putriba, és havi 20 ezer forintot kapnának. Az t is csak azért, hogy azért mégis valami jelképes dolog legyen, amiből félretehetnek maguknak egy szebb jövő reményében :DDDDD

Ők is ezt teszik velünk nem?

2009. szept. 4. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
85%
Nincs több/jobb ötletem, de az előzők nagyon jók! Én azért a helyükben elgondolkodnék, de hát azt se tudnak.
2009. szept. 4. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
64%

Min is kellene elgondolkodni?


Ezeknek a nagy része inkább poénos mint igazság boncolgató.

Persze az még ezután jön ,törvényes lesz és remélem nem fognak nevetni!

2009. szept. 4. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
Kirúgnám őket.Vagyonvizsgálat stb.Lehet a segélyért állnának ezután sorba.Már ha kapnának.
2009. szept. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!