Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Elnézek fantasztikus hanggal megáldott énekeseket. Például ma nosztalgiából, megnéztem egy pár C.C.Catch videót.

Gyönyörű ez a nő! Nagyon szép a hangja! Gondolom hü.lye sem volt az iskolapadban.


Vagy sorolhatnám még. Szerintetek Ők jobban hisznek Istenben? Hogy ennyi jóval áldotta meg őket a sors? Mert azt gondolom, hogy így könnyebb hinni, ha szép külsőt kapunk, szép arcot, jó természetet, egészséges testet,jó felfogású agyat, esetleg még a szülői háttér is príma, elsősorban nem anyagilag értem a szülői hátteret, hanem intellektuálisan. Ők eleve elrendeltek erre a sorsra, vagy pusztán véletlenek láncolata?

Azt gondolom, hogy ők olyan emelkedetten gondolkodhatnak.

(Persze vannak kivételek. Whitney-re gondolok, nem tudom, nála mi volt a gond. Persze közvetve tudom, hogy a férje. De ugye ennek kellett lennie egy háttérben megbújó, egy kiváltó oknak, amiért ehhez a férfihez vonzódott, és hagyta magát tönkretenni, tehát amit, kvázi akarata ellenére cselekedett, mert szinte arra lett "beprogramozva". )


2011. júl. 2. 23:30
 1/4 A kérdező kommentje:
Remélem érthető voltam:) Lehet, hogy csak én gondolom így hogy, hogy akarata ellen cselekedett, mert esetleg, olyan bevésődéseket hozott magával ami ellen nem volt akaratereje, vagy azon az akarat erő sem segített. De nem biztos az is lehet, hogy Ő akarta így?
2011. júl. 2. 23:35
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom, én nem érzem úgy, mintha egy másik bolygóról vagy a szellemvilágból küldték volna, és más levegőt szívna, mint a halandók.
2011. júl. 3. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem gondolkodnak emelkedetten, nem félistenek ők. C.C Catch príma hangja meg erős túlzás Whitney mellett. C. C Catch ilyen gyorséttermi kaja volt.
2011. júl. 3. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha már énekhangokban keresel ihletet, hallgasd meg Loreena McKennittet vagy a férfiak közül Andy Stewartot.
2011. júl. 3. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!