Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről?

Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés
[link]
2011. júl. 3. 14:11
 1/9 anonim ***** válasza:
Kábé semmi. :))
2011. júl. 3. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Mi az hogy semmi?

Szerintem ha így haladnak tényleg többen lesznek...:S

És még mi takarodhatunk az országból...

2011. júl. 3. 16:18
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Kb tényleg így van ahogy leírta. Mivel mi, magyarok alig merünk bevállalni 1-2 gyereket, mert azón rágódunk, hogy miből neveljük fel, addig ők szülnek minimum 6ot, de annak a fele értelmi fogyatékos. A 10 év szerintem túlzás, de be fog következni sajnos.


Írni persze nem tanították meg helyesen, de a kiscsajt sem.

2011. júl. 3. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Sajna ez be fog következni csak arra leszek kíváncsi milyen képet fognak vágni Orbánék ha egy csapat cigány tör be a Parlamentbe.
2011. júl. 5. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Törvényekkel meg lehetne akadályozni. De miért az az érzésem, hogy a kormány hasznot húz belőlük? Amúgy meg gondolkodjatok. Ha csak cigányok lesznek Magyarországban, kinek az adójából fognak majd megélni?
2011. júl. 5. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Akkor végleg eladják az országot a zsidóknak, és majd jönnek a zsidók és kicsinálják a cigókat.
2011. júl. 5. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
rasszista írásokért leveszi a kérdést a gyakori. ne zsidóttunk, emberek.
2011. júl. 7. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
*zsidózzunk
2011. júl. 7. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Na most szerintem a legjobb megoldás az lenne ha a cigányoknak azt a részét amiből mi vagy a társadalom nem húz hasznot kilőnék valamelyik másik bolygóra vagy holdra. De hát ez addig úgy sem fog bekövetkezni amíg vagy én vagy egy ismerősöm nem lesz elnök.
2011. júl. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!