Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi különbség a scene és a...

Mi különbség a scene és a saucy stílus között?

Figyelt kérdés
léccy normális választ irjatok vagy ha lehet linkeljetek köszi
2011. júl. 5. 06:58
 1/6 csapacsupa ***** válasza:
38%
Itt olvashatod a szennyet: [link]
2011. júl. 5. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
63%
attól nem leszel egyéniség, vagy több, sikeresebb, okosabb ember, hogy valami kretén stílust lemásolsz.
2011. júl. 5. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ba*d+ mondtam h h normális választ irjatok . jahh am kajak nem akarom öket másolni mert utálom az égesz szutykot csak kiváncsi voltam rá mire verik ennyire magukat a hülye scene meg az ilyenféle pi*ák!!!!!
2011. júl. 6. 17:32
 4/6 csapacsupa ***** válasza:
56%
Jól van, jól van, értjük mi. Úgy hadonászol itt mint aki 2 kiló piri-pirit evett de normálisan, magyarul írni azt nem tudsz. Na de ilyet!
2011. júl. 6. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Kabbe a f@szomat bazz . mert nem értem rá erre a sz@rságra csak gyors megnéztem . meg különben is gyorsan irok -.-" na csá (N)
2011. júl. 7. 05:02
 6/6 anonim ***** válasza:
a scene "stilus" (nemtom h masok majmolasat mennyire nevezhetjuk stilusnak) abbol all h feltuno sokszor az atlagos utca embere szamara "sokkolo" polgarpukkaszto ruhakat vesznek fel divatbol ok u m vmi divatemok a saucy meg az emo ujabb "alfaja" itt nem vagdossak magukat sot elvezik az eletet sztem mindketto divat nincs mogotte tartalom
2012. jan. 31. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!