Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A cigányok miért bőszülnek...

A cigányok miért bőszülnek fel ha lecigányozzák őket? És ők miért utálják a magyarokat?

Figyelt kérdés

Olyan sok kérdésem van még a cigányokkal kapcsolatban.De gondolom másnak is lenne egy pár.

De ezek járnak most leginkább a fejemben.


Akkor kezdett el jobban érdekelni a téma mikor új igazgatónk lett aki a testvér iskolából jött át és azóta elkezdte átpakolni hozzánk a kisebbséget, mivel a régi igazgató próbált minket távol tartani tőlük. Nem félek tőlük vagyis igazából a kisebbektől nem. Vagyok vagy 155 centi de azért lerugdosom őket a lépcsőről ha kell vissza is szólok nekik mert ennyi büszkeség még szorult belém. Az a vicces az egészben hogy azt hiszik hogy ha beszólnak valamit majd csendben sétálok tovább, mert ahhoz szoktak hozzá hogy csak úgy beszólogathatnak bárkinek.


2011. jan. 7. 19:02
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
95%

Mert korcsok. Bele van kódolva a vérükbe. Attól ilyen élősködőek, barbárok!!!


Semmi okuk nincs a Magyarokat utálniuk. Magyarnak viszont van őket(utáljuk is...).

A Magyar tartja el a m*cskos cigány seggét.. Segéjböl él mind. Panaszkodnak a TV-ben hogy jajj őket nem is fogadják be a magyarok meg izéhozé... Közben minden péntek este az utcákon 7-10 fős cigány hordák járkálnak az utcákon és vernek szét mindnt, kötnek bele a magyarokba... 10 cigány max. 5 magyarba mer belekötni. 10 magyarba már nem mert fosnak... mocsok mind.

2011. jan. 7. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
93%
Miért utálja az összes a magyarokat?! Belőlünk élnek! Mégis nekünk kell félni tőlük. A korcs nem megfelelő szó rájuk. Paraziták!
2011. jan. 7. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
20%
Mert a magyar kevésbé rasszista, mint a cigány, ugye?
2011. jan. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
96%

Hány magyar húzza le pofátlanul a cigányt az utcán, hogy: "hé' gáddzsó, ádzsá mán égy cigáréttát"?!

Ha adok, akkor "Ádzsá mán á tezsvíremnek ís" aztán meg " á ásszunynák ís edzset". (Itt amíg nem figyelsz kizsebel)

Ha nem adok: "Tákárodzzsá te rohátt mádzsár gécí a k*rvá ányádbá, hogy rohádná kí a májad".

Magyar csinál ilyet?

2011. jan. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
95%
Kedves 19:21-es,belegondoltál te abba,hogy miből ered a magyarok rasszizmusa?Abból,hogy ezek a paraziták mindenkibe belekötnek,lenéznek minket,de mire föl.A magyar tartja el,ha börtönben van akkor is.Én is múltkor utaztam a villamoson,felszállt egy osztály(10 körüliek),erre elkezdi az egyik kis cigány,hogy ezek mellett a magyarok mellett nem lehet élni.Hát könyörgöm el lehet takarodni a francba.Nem kell rajtunk élősködni tovább.......Belém kötötttek már buszon,meg utcán is.Nem szeretek olyat meghallani,hogy K...g K..va álljá meg,mert hátbarúglak.Aztán amikor megfordulok meghúzzák magukat,és az egyik meg megszólal,hogy ne foglalkozzak vele,mert csak ismerkedik.Mondtam,hogy én meg úgy fogok ismerkedni,hogy pofán....om.Ennyi a véleményem róluk. 23/L
2011. jan. 7. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
65%
Ha "lecigányozod",az már eleve egy megkülönböztetés.És nekik meg mi vagyunk mások,biztosan ugyanúgy gondolkodnak rólunk,mint mi róluk.
2011. jan. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
93%
De nem mi kezdtük a kötekedést.Nekik a vérükben van,eszembe nem jutna belekötni beléjük se,meg magyarba se,volt gyerekszobám.Csak hagyjanak békén,és ne sírjon a szájuk,amíg én megdolgozom a pénzemért,ők meg csak lopnak,és sorba állnak a segélyért.húúú de megeröltető...
2011. jan. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
93%
Nem tudom mi a bajuk ezzel,minket sem sért a magyar megnevezés......nekik mindig van valami bajuk....Semmi okuk utálni minket,nekünk annál inkább őket.....Elkéne fogadniuk ,hogy ők a kisebbség,nekik kell alkalmazkodni a többséghez...esetleg ha dolgoznának és nem bűnöznének nem utálnák őket....
2011. jan. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
89%
19:26-os teljesen igazad van...
2011. jan. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
86%
19:50-es,egyetértek,én kifejezetten büszke vagyok arra,hogy magyar vagyok.Ha a cigány a lecigányozást sértésnek veszi,akkor az csak azt árulja el,hogy nem büszke a származására,vajon miért nem......
2011. jan. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!