Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mennyi piától részegedtek le?

Mennyi piától részegedtek le?

Figyelt kérdés
Kíváncsi lennék, hogy kinek mennyi alkohol kell, hogy ferészegedjen.
2011. júl. 8. 12:34
 1/8 bix ***** válasza:
nem szoktam inni, ált két sör 2 feles nálam totál reset. kb 6 éve nem ittam, előtte azért betermeltem a magamét.. visszaesett a teljesítményem:)
2011. júl. 8. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha olyanom van akkor egy kis üveg kalinka vodkától (tisztán) ki vagyok.
2011. júl. 8. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
1,5 liter 17% likőr soknak számít?
2011. júl. 8. 12:42
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem ettem sokat piálás elött akkor akár 2 sörtől és 2 feles pálinkától vagy vodkától is kitudok készülni, de ha télen enyhén teli gyomorral iszok akkor fél üveg vodkától sem lesz semmi bajom és volt már olyan is hogy ittam 3 sört 1 pohár bort 2 feles páleszt, meg 2 feles hubertust és simán haza bírtam menni. De nyáron pl ennyi piától már nem árt ha valaki haza kisér :P
2011. júl. 8. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát én iszok 2-3 kis pohár tequilát és már jól érzem magam. Annál tovább nem megyek, mert akkor úgy járok, hogy megiszok vagy 10 házipálinkát és KO leszek
2011. júl. 8. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
6-7 sör már erőteljes jókedv, 10-11 komoly részegség. Főleg ha mellé leszalad néhány feles is.
2011. júl. 8. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
én mesésen nem bírom az alkoholt, egy sörtől már kóválygok, igaz ritkán iszom, naggggyon ritkán.
2011. júl. 8. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én elég jól bírom.

Sörből kábé 20 korsó/üveg kéne, hogy elkezdjek kissé dülöngélve járkálni, borból ugyanehhez kábé 6 liter. A tömény piák azok más tészták, azokat csak indításnak szoktam (egy vagy két feles, esetleg egy whisky kólával).

Emlékezni viszont nem mindig emlékszem mindenre. Hogy hányni hányszor hánytam részegen 13 év alatt, egy kezemen meg tudom számolni.

2011. júl. 8. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!