Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Előfordult már olyan, hogy a...

Előfordult már olyan, hogy a tanár (nő) fingott a gyerekek előtt?

Figyelt kérdés
Volt már veletek olyan, hogy egy tanár vagy tanárnő elfingotta magát előttetek?
2011. júl. 8. 20:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hál'Istennek nem volt ilyen. Legalábbis nem tudok róla! :)
2011. júl. 8. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%
Beteges kérdések, otthon ül nyári szünetben és tanárnő fingok jutnak eszébe, hihetetlen.
2011. júl. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Volt...hadd ne részletezzem xD
2011. júl. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Pedig jó lenne :)
2011. júl. 8. 22:25
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Az egyetemen volt egy tanar (ferfi), aki vizsgaztatas kozben nagyon hangosakat pukizott. Egy nagyon keseru, idiota tanar volt, aki csak az 1-est es 2-est ismerte. Evekig tema volt ezutan ez, mert az epp akkor vizsgazok mindenkinek elmeseltek. Szerintem ha nem lett volna szemet ember, nem probaltak volna a vizsgazok ugy lejaratni.
2011. júl. 9. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
na akkor én is elmondom:az 1ik tanár(nő)1et eleresztett de csak csendben,senki se hallotta,de szaga az volt,nem kicsit xd és hát ki érezte meg elsőnek?hát a tanár:Jaj gyerekek,mi ez a bűz?? Mi még semmit nem éreztünk,csak pár perc múlva.Mondjuk én még akkor se mert hátsó padban ültem,de ha közel mentünk az első padhoz ki lehetett bukni xd
2011. júl. 9. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
engem egyszer korrepetált egy idős férfi tanár matekból a saját otthonában. egy pici szobában ültünk ketten egy kis asztalnál, így oldogattam megfelé a feladatokat, ha elakadtam magyarázott a bácsi. egyszercsak éreztem hogy nagyon büdös kezd lenni a szobácskában, és nem volt vitás hogy kettőnk közül lehetett valaki. sajnos a bácsi egyből észrevette rajtam, hogy észrevettem, én pedig csak annyit bírtam kinyögni, hogy "öö elnézést".
2020. febr. 15. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!