Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Örülnék, ha megnéznétek,...

Örülnék, ha megnéznétek, szeretnék segíteni. Lehet?

Figyelt kérdés
[link]
2011. júl. 12. 10:00
1 2 3 4
 1/32 anonim válasza:
Sok sikert hozzá! ;) <3
2011. júl. 12. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
Hát ha beindul nem tudom hogy tudsz mindenkire majd egyenlő időt és energiát szánni. Sok boldogtalan ember van.
2011. júl. 12. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim válasza:

Ffi


Gratula,dicséretes a szándék, s a web oldalad. Sok sikert!!!

2011. júl. 12. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:

Szia,ez nagyon jó dolog,kedves vagy! :)

Ezen az oldalon lehet neked írni,vagy msn? vagy hogyan?

2011. júl. 12. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen hogy igy gondoljátok én mindenkire próbálok időt szakitani. Az oldalt még csinálgatom de nemsoká lesz kint elérhetőség amire lehet problémákkal irni.

Mégegyszer köszönöm és tényleg sok a boldogtalan ember én is az voltam és lehet fiatal vagyok de sajnos olyat is átéltem amit 30éves sem. Szóval van esély hogy idősebb korosztálynak is tudok segiteni. Nagyon szépen köszönöm, hogy megnéztétek!

2011. júl. 12. 10:18
 6/32 anonim válasza:
dicséretes dolog, sok sikert hozzá, bár az én elvem, hogy mindig elfojtom a szar érzéseket:)
2011. júl. 12. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:
igen én is sokáig olyan voltam. Tán máig takargatom kicsit :) köszönöm midenkinek a biztatást annyira jól esik és örülök hogy nem gondoljátok buta ötletlek. Dehát senki sem tökéletes :)
2011. júl. 12. 10:30
 8/32 anonim ***** válasza:

szia!:) Grat az oldalhoz és a sok türelmedhez:)


Én nekem a SZERVUSZTOK köszönés nagyon nem fekszik..

2011. júl. 12. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:
köszi:P Akkor máshgy köszönök, jó? :)) Még hiba? :)
2011. júl. 12. 10:52
 10/32 anonim ***** válasza:
81%

Elég erős vagy lelkileg, hogy pszichológust játsz?

Belegondoltál mi lesz ha valakinek a te tanácsod miatt rosszabb lesz, téged fog hibáztatni, utálni fog aztán te is utálni fogod magad?

Vagy mi lesz ha ráeszmélsz hogy a világot nem tudod megváltani? Túl sok ember van és túl sok probléma, köztük durvábbak is mint a tieid voltak.... nem lehetsz ott mindenki mellett. Nagyon az az érzésem hogy a világ problémáit szeretnéd a válladra venni, csak tudd hol van a határ, mert össze fogsz rogyni alatta, és netán visszazuhansz egy korábbi állapotba... ahol még nem voltál boldog.


Okosan bánj az ígéretekkel, mert veszélyesek.

2011. júl. 12. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!