Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Megnéznétek a blogomat? Mi a...

Napietus kérdése:

Megnéznétek a blogomat? Mi a jó benne, és mi nem? Nemet, kort is legyetek szíveske, ha nem gond!

Figyelt kérdés
[link]
2011. máj. 1. 23:33
 1/8 A kérdező kommentje:
"szívesek"-et akartam írni :)
2011. máj. 1. 23:33
 2/8 anonim ***** válasza:

Épp néhány napja keveredtem valahogy erre a blogra, de már nem emlékszem hogy hogyan és azt sem hogy melyik bejegyzést olvastam.

Elég uncsi sablon, a tartalomról nem tudok mint mondani mert annyira unalmasnak hatott a látvány hogy nem volt kedvem beleolvasni se.


20F

2011. máj. 2. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Átlagos. Valaki elolvassa ugyanazokat a híreket, mint mindenki más, végiggondolja ugyanazokat a gondolatokat, mint mindenki más, eljut azokra a következtetésekre, mint majdnem mindenki más, aztán leírja őket egy átlagos stílusban.
2011. máj. 2. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
akkor ezt lehet meg kéne változtatnom. pedig úgy megtetszett...
2011. máj. 2. 00:12
 5/8 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem unalmas, nem kötött le egy cikk sem, de ez csak az én véleményem.
2011. máj. 2. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

ma 00:12


Nem kell sokat írni, úgyis belefulladunk manapság a sok információba.


Csak akkor írj, ha olyan gondolatod van, amihez hasonló másnak nincs.


Ha nincs ilyen gondolatod, ne írj. Ha van ilyen gondolatod, csak ezt írd le, tömören. Mindenkinek ezt kellene csinálnia, akkor kevés blog lenne, ritkán frissülnének, de jobbak lennének.

2011. máj. 2. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A szoptatos tortenet volt az, ami kifejezetten nem tetszett. Eleg sok dramatizacio, tulzas, egyoldalusag van benne... (ugyanigy le lehetne irni a masik oldalt is magyarul). Amugy az atjon, hogy nagyon okos, ertelmes az iro, csak valahogy a temakkal nyul melle es picit tul sarkos (egyoldalu) 1-2 megfogalmazas, igy az olvaso vagy egyet fog erteni vele vagy nagyon nem es utobbi esetben nem fogja olvasni. En nem igazan olvastam az oldalon olyat, amire azt mondtam volna, hogy ez uj info, erdekes. A cikkekben nincsenek uj felfedezesek megemlitve, leragott csont anyag. Ismerosoknek erdemes irnod, akit erdekelnek a napi eleted reszletei (plasztikaztatas, kedvenc TV musoraid stb), de aki nem ismer, annak nem hiszem, hogy sokat jelente mindez. Szerintem megteszi arra a celra, amire a blogot eredetileg kitalaltak. Naplo az ismerosoknek, akik nem tudnak veled lenni minden nap es megis ilyen uton a veled tortenteket tudjak nyomon kovetni. Erre a celra 100%-ig megfelel.
2011. jún. 8. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem olvastam el, csak ránéztem. te legalább véleményt közölsz, és nem arról írsz, hogy született egy új hörcsögöd, ez már valami.


19/L

2012. ápr. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!