Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Férfiak! Mi a véleményetek...

Férfiak! Mi a véleményetek erről? (Nem nőknek! )

Figyelt kérdés

Szal előbb volt itt egy kérdés azzal kapcsolatban, hogy a nők el vannak lustulva.

Aztán ment a bla bla, hogy nem kell fölöttük uralkodni meg egyenjogúság, ami rendben is van.

Én inkább más szavakat használnák, szal irányítani.

A lényeg, h azért kell dolgoztatni, hogy lefoglalja magát, más különben elkezd fa*sszágokon járni az eszük, szal h xy szebb, xy ruhát meg kellene venni, xy-nal meg kellene magamat kú*ratni stb.

Tipikus példa, hogy ha kinyalod a nő seggét mi a hála? Lefekszik mással stb., mert ugye semmi dolga, mindent megkap és így a trógerságon jár az esze.

De igazából rengeteg példát tudnák még.

Kicsit olyan ez, mint az Isten hozta Őrnagy úr című filmben, amikor dobozolnak, csak annyi, hogy nőkkel.

És ez nem provokáció, tényleg érdekel a vélemény.


2011. júl. 12. 19:46
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, de végre, most hogy mi nők leléptünk, beszélhettek a The Pacific – A hős alakulat című gigaköltségvetésű 10 részes minisorozatról!
2011. júl. 12. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Lehet is, szerintem nem én vagyok az egyetlen, akinek a nagyapja sztorizott a vh-ról.

Egyértelmű, h az ember kíváncsi, milyen is lehetett, főleg, h nagyon hiteles a sorozat.

Azt meg te is beláthatod, h nincs egy értelmes női sorozat se.

2011. júl. 12. 19:56
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

A hozzáállás attól függ, minek tekinti a férfi a nőt:

1. Valakinek, aki rendben tartja az otthont, mos főz takarít, neveli a gyerekeket, amíg a férj dolgozik. Ha hazaér a férfi, semmi dolga, kényelem és kiszolgálás várja, és akkor szexelhet a nővel, amikor akar. A feleségnek is legyen munkája, de csak azért, hogy ne sírjon azért, mert neki nem lehet 'karrierje'.

2. Társnak, akivel közösen nevelik a gyerekeket, együtt viszik a vállukon a családot, azaz mindketten dolgoznak, így tartják el magukat. Egyenrangú felek, egyéniségek, saját személyiséggel, mindkettőnek jár az, hogy kiteljesedhet a munkájában is.


Az első megoldás nyilván kényelmesebb felfogás a férfinak, mert így ő a dimináns, rá kevesebb feladat hárul, dolgozik, és ezen kívül minden biztosítva van számára, mert úgy érzi, ez jár neki, hiszen ő dolgozik a családjáért. (Csak azt felejti el, hogy a nő így egyedül van egy csomó tennivalóra a ház és a gyerek körül, plusz ugye ő is dolgozik). A férfinak jó, a nő fokozatosan egyre terhesebbnek érzi a dolgot, és kezdi azt is érezni, hogy egyedül van, holott házas.

A második lehetőségben mindkét embernek egyformán kell tennie azért, hogy működjön a dolog, senki sem gondolja, hogy jobb a másiknál, és elismeri a másik munkáját is. Két ember kapcsolata ez, akik társnak választották egymást.


Valószínűleg a kérdező az első gondolkodásmód mentén él, szíve joga. De én ilyen férfival szóba sem állnék.

2011. júl. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ja és még valami (és nem érdekel, hogy nő vagyok, akkor is válaszolok):

Nem mindenki egyforma. Nem szoktam plázázni meg ruhákra pénzt szórni, soha nem csalnám meg a páromat, semmi pénzért, ez elvi kérdés. Nem kell kinyalni a seggemet, nem várom el, hogy eltartsanak, együtt, kéz a kézben tegyünk azért, hogy egyről a kettőre lépjünk. Nem tárgy vagyok, nem kirakati baba egy párkapcsolatban.

Innentől az érvelésed rám nem igaz - és sok más nőre sem.

2011. júl. 12. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Belátom, mivel nem is nézek női sorozatokat. :D

Ja én meg nem írok véleményt, mivel Nő vagyok, úgyhogy csak azért sem.

Hagyom, hogy kipuffogd magad. :)

(Első voltam)

2011. júl. 12. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

"Belátom, mivel nem is nézek női sorozatokat. :D

Ja én meg nem írok véleményt, mivel Nő vagyok, úgyhogy csak azért sem.

Hagyom, hogy kipuffogd magad. :)

(Első voltam)"


Látod, erről beszélte, jobb is, hogy elmész mosogatni, addig se beszélsz marhaságokat, mint az első hozzászólásodban.

2011. júl. 12. 21:20
 7/7 anonim ***** válasza:

:)

jó kis soviniszta klubot hoztál itt össze. kár hogy a legtöbb nőt valóban joggal lehet minősíteni így


de szerintem ez a férfiakra is ugyanígy igaz.

ha unatkozik az ember, csinálja a fesztivált, kell a pörgés.


az meg hogy ki a szebb, milyen ruhát soppingoljak, vajon mit gondolt az unokahúgom nagyapja amikor rám nézett és közben a bal kezében fogta az újságot, amiben fociról olvasott inkább neveléshiány függvénye.

ez ugyanúgy ott van a férfiaknál is, csak ott ki az erősebb, milyen kocsit soppingoljak, vajon ha nem adtam volna el ilyen alacsonyan a termékeket most nagyobb nyereségem lenne a probléma.


tény hogy nők többsége hamis egyenjogúságban akar élni, mint ahogyan a jelenleg is egyenlőbbek a magyaroknál a romák, de ez is természetes, mindenki addig feszegeti a határokat, amíg hagyják.


és pont ezért nem is fog megmagaradni egy buta nő a férfi mellett, ha megad neki mindent, mert nem kínál kihívást. de hogy őszinte legyek, valahol az ilyen életképtelen férfi meg is érdemli hogy kihasználják, mint ahogyan a csinicsitri nők is csak arra jók.


egyébként meg nem értem az egész kérdés lényegét, mert valószínűleg nincs is, de beszélgetésnek jó.

2011. júl. 13. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!