Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van a nőknek ilyen sok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van a nőknek ilyen sok elvárása a férfiak felé?

Figyelt kérdés
Regisztráltam társkeresőre, és azt vettem észre, hogy nagyon nehezen lehet megfelelni az elvárásaiknak. Általában min. 180 magas jóképű, izmos férfiakat keresnek, akiknek sok pénzük van.Még a ducibb, nem túl jól kinéző lányok is magas, kisportolt gazdag bredpitteket keresnek :(. Miért van ez ?:(
2011. aug. 30. 20:04
 1/7 anonim ***** válasza:

Nemtom de jó ötlet.


Lehet én is unalmamban feldobok egy hírdetést, körülírva az ideálomat, aztán hátha a számba repül a sültgalamb.


Szóval lehet nekik is az a taktikájuk, hogy csak olyan jelentkezzen aki tuti bejön, aztán emelett meg a valós életben is becsületesen próbálkoznak kapcsolatteremtéssel...

2011. aug. 30. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Azt nem tudom, de azt már igen, hogy miért vannak egyedül.

Te is adj fel egy hirdetést, hogy egy 170 cm magas, 50 kilós, nagymellű, szőke, kékszemű cicababát keresel, aki házias, jól főz, van önálló keresete, és szereti a gruppenszexet.

Aztán várod a csodát. :DDD

2011. aug. 30. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Társkeresőn nem érdemes ismerkedni. Sokan csak unalomból, vagy szórakozásból vannak fent. Esetleg azért, mert várják a csodát.
2011. aug. 30. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

bredpitt mondjuk alacsony ha jól tudom :D

azon nem gondolkoztál még el, hogy vajon miért vannak ott azok a lányok? egy házért ami 20 milliót ér, el lehet kérni 25 öt is, a kérdés csak az hogy megadják-e?

2011. aug. 30. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Azt nem tudom, de azt már igen, hogy miért vannak egyedül.

Te is adj fel egy hirdetést, hogy egy 170 cm magas, 50 kilós, nagymellű, szőke, kékszemű cicababát keresel, aki házias, jól főz, van önálló keresete, és szereti a gruppenszexet.

Aztán várod a csodát. :DDD”


Nem épp ez az ideálom, ha van egyáltalán. Közhely, de a belső fontosabb nekem, és nincs ezer elvárásom a nők felé. Annyi,h legyen értelmes, kedves.


„Társkeresőn nem érdemes ismerkedni. Sokan csak unalomból, vagy szórakozásból vannak fent. Esetleg azért, mert várják a csodát.”


Akkor mégis hol érdemes szted? Ha vkinek a neten nagy elvárásai vannak, akkor máshol nincsenek


„héhaver válasza:


bredpitt mondjuk alacsony ha jól tudom :D

azon nem gondolkoztál még el, hogy vajon miért vannak ott azok a lányok? egy házért ami 20 milliót ér, el lehet kérni 25 öt is, a kérdés csak az hogy megadják-e?”


180 cm körül van, azt nem mondanám azért alacsonynak. Csak arra akartam utalni,h a legtöbb nő magánál 10 cm-rel magasabb férfit keres, mert ha felvesz magassarkút blabla.

2011. aug. 31. 12:26
 6/7 anonim ***** válasza:

tényleg 180. mindenesetre én is azt tudom mondani, hogy semmi értelme társkeresőn keresni. a nők többsége feltölt egy tucat lenge képet és várja a bókokat, ajánlatokat. utána pedig kiírja a profiljára, hogy ő nem "olyan" stb...

időpocsékolás a netes ismerkedés. ismerkedj élőben.

2011. aug. 31. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Mert nők vagyunk
2017. jún. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!