Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Megkerdezhetem tole, hogy...

Megkerdezhetem tole, hogy haragszik-e ram?

Figyelt kérdés

Van egy tanarom, akivel jou viszonyban vagyunk, szoktunk chatelni, meg volt hogy egyut mentunk suliba, es olyankor mindig nagyon kedves :X :X :X de oran (rendes, hivatalos) minden lannyal hulyeskedik, becez mindenkit szinte, csak velem nem hulyeskedik es nem is becez.:( mondjuk kulonoran velem is. de sokszor ugy erzem, hogy engem nem bir...:( de lehet hogy cak komolyabbnak lat es ezert ... mert sokszor tette mar bizonysagot, hogy osztalytarsaimnal komolyabb vagyok.

szerintetek megkerdezhetem tole igy: Kerdezhetek vmt tanar ur? tetszik haragudni ram? :( Es nem leszolasokat kerek, hanem tanacsokat! Koszi mindenkinek :)


2009. márc. 31. 15:20
 1/6 anonim válasza:

szerintem nem haragszik,csupán a diák társaid elött máshogy viselkedik,nem tudom miért, de kérdezd meg bátran hátha van valami komoly baja vele, ne félj bátornak lenni ;)


17éveslány

2009. márc. 31. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszt! :)

Azert mas velemenyet is varom :)

2009. márc. 31. 17:35
 3/6 anonim válasza:
Velem is volt már úgy, hogy egy tanárom sulin kívül iszonyatosanjó fej volt, órán meg csak nekem szólt be... Most már nem abba a suliba járok (mert elballagtam) és sokszor találkozok vele bulikban, meg mindenfelé és nagyon aranyos! Szerintem tényleg az a "gond", hogy te komolyabb vagy a többieknél és ezért nem "szórakozik így veled...De szerintem nagyon jó ötlet, hogy megkérdezed tle. Sok sikert! (:
2009. márc. 31. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nem tudtam ma megkerdezni. :(

Mert olyan fura volt.

meg leegettem magam elotte..:((

de sztem megbocsajt ha tanulok hetfore.. mert mara is tanultm csk kicsit rossz napom volt :( de majd meglatjuk...:) :D hetfon meg szeretnem kerdezni azert...

2009. ápr. 1. 18:48
 5/6 anonim válasza:

Nos? Megkérdezted?

Ha igen, mit mondott?

2009. ápr. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

volt egy kis elozmeny is ujra. :)

szoval volt orak utan kulonoraja azoknak, akik nem ertik az anyagot. nkm azutan jott volna vle oram,ezert ott ultem a tobbiekkel. es volt sokminden amit nem tudtak, en meg tudtam. es akartam mondani (ez kb 5x) es mindig ramszolt, h nem. :)) aztan meg olyat kerdezett amit en se tudtam (de nem az anyagbol) nha es kulonoran mikkor ketten maradtunk ezt modntam: tanarur, elmeselhetek vmt? o: persze, mondd! en: van egy tanar, aki ugy veszem eszre, hogy nem igazan kedvel engem. o: en lennek az? en: igen. ne tessek haragudni, csk ha van vmi baj velem akkor szeretnem tudni. o: nem, nincs semmi problema veled. miert lenne? en nem akartam, hogy ugyerezd, hogy teged valamimiatt is kevesbbe szeretlek. en: csak az elobb is kulonoran.... o: hat ott kotelesseged volt tudni, toled el is vartam, h tudd... :) ennyi volt. de kicsit a hangjan olyat ereztem, hogy csk legyek mar tul ezen a beszelgetesen...de nemtudom, szerintem nincs baja velem. legalabbis remelem

2009. ápr. 7. 22:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!