Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A minap feltettem egy haverom...

A minap feltettem egy haverom ugymond közösségi oldalra. , cikis képével. Megtudta és most írtóra haragszik rám mit csináljak? Hogy lehetne levenni?

Figyelt kérdés
Kérlek segyítsetek:(
2010. márc. 21. 09:32
 1/8 anonim ***** válasza:

Úgy,ahogy feltetted.

ÉS legközelebb mielőtt cselekszel,gondolkozz.

2010. márc. 21. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Napiszar? Onnan sehogy. De miért kellett feltenned? Ha tudta vona meg is bunkóság. Főleg a haveroddal szemben.
2010. márc. 21. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha nem tudta volna meg
2010. márc. 21. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hát először utáltuk egymást, de mostmár egész jól összehaverkodtunk, ő is csinált pár hülyeséget ellenem gondoltam megszivatom...csak aztán barátok lettünk és most haragszik rám :(
2010. márc. 21. 09:55
 5/8 anonim ***** válasza:
Ja értem. És azt honnan tudja, hogy te voltál? Amúgy meg mondd meg ezt neki így. Ha utáltátok egymást, vagyis ő is téged, akkor nem haragudhat annyira. Végtétre is utáltátok egymást :) Barátot hátbaszúrni durvább lett volna, de így hátha megérti.
2010. márc. 21. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszi. Igazad van.. eddig nem voltunk barátok és csak azért csináltam! :D

Am egy közös haverunktól akinek elmondtam köszi

2010. márc. 21. 12:01
 7/8 anonim ***** válasza:
Hova küldted be? Mert ha nem olyan ismert oldal, nem hiszem, hogy nagy baj lenne.
2010. márc. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
jaaj hát NAPISZAR ha vki nemtudná :S
2010. márc. 22. 19:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!