Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Elmennétek népszámlálási...

Elmennétek népszámlálási kérdezőbiztosnak?

Figyelt kérdés
Ösztöndíj kiegészítésnek elegendő az érte kapott pénz?
2011. júl. 13. 16:08
 1/6 ava87 ***** válasza:
47%
Én nem hiszem... Csomó embernek van ugatós kutyája, én meg félek az idegen kutyáktól. Nem tudom, mennyi pénzt adnak érte, azért ha jól megfizetik, talán igen.
2011. júl. 13. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 dudiska ***** válasza:
100%
Igen mindenképp,felelőségteljes munka.
2011. júl. 13. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én szívesen elmennék, bár gondolom meggazdagodni nem kell belőle! :)
2011. júl. 13. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 napietus ***** válasza:
nem fizetnek sokat, de én a helyedben vállalnám. komoly, felelősségteljes és érdekes munka, tanulhatsz belőle.
2011. júl. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
én mennék, de felénk minimum 140 kérdőívet kéne kitöltetni havonta, tehát éjjel - nappal lehetne rohangálni vele! Nem tudnám a suli meg a gyakorlat mellett csinálni, pedig én is akartam. Én tudom mennyi munka van a kérdőívezésben, mert csináltam egyetemi gyakorlat alatt. Ott egy hét alatt kellett 15 kérdőívet kitölteni, és az is nehezen gyűlt össze. De ha neked belefér az idődbe menj el mindenképp, mert nagyon érdekes lehet. Ha jól emlékszem- amikor néztem a honlapon irták, hogy előtte lesz valami tanfolyam is, csak az lehet kérdezőbiztos, aki elvégzi.
2011. júl. 14. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
én az leszek, részt vettem az oktatáson is.
2011. szept. 24. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!