Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Normális és követendő dolog...

Normális és követendő dolog "végighazudni" a népszámlálási kérdőívet?

Figyelt kérdés

Mert a környezetemben mindenki azt mondja, hogy az államnak semmi köze ehhez meg ahhoz. És végül senki sem ott lakik, ahol valójában, és nem lesz párkapcsolata sem, meg a munkahelye sem az, ami...

Ti hogy vélekedtek erről?


2011. okt. 4. 08:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

én azt gondolom, hogy sokan túl sok hátsó szándékot sejtenek ebben a népszámlálásban....amit nem értek....

engem nem sértenek ezek a kérdések, tisztességesen élem az életem, nincsen mit szégyellnem...ezek a ksh-nak kellenek, a jövő szempontjából lesznek fontosak ezek a kérdések, szerintem...úgyhogy én az igazat fogom írni mindenhova, mert egyszerűen nem értem, hogy mi okom lenne hazudni

2011. okt. 4. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
56%

"az államnak semmi köze ehhez meg ahhoz."


De azt azért elvárod, hogy az állam téged emberszámba vegyen?

Ha sokan hülyeségeket írnak bele, akkor senki se csodálkozzon, ha úgy kezelik az értelmes embereket is.

2011. okt. 4. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
83%
Egyáltalán nem normális, ezt a buta emberek csinálják. Nem fogják fel a híg agyukkal, hogy mindannyiunk érdeke, hogy a népesség állapotát, helyzetét reálisan lássák. Ezen kívül a kérdőív teljesen anonim, abból nem fogják tudni, hogy ezt Jóska Pista töltötte ki.
2011. okt. 4. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
73%

Nem fogják megtudni, hogy ki írta - csak ha akarják.


Kérdezik a legmagasabb végzettséget, a munkahelyet, a születési időt és a várost.


Namármost, ennyiből egy diplomást akármikor megtalálnak.

2011. okt. 4. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem nem normális. Ha normális országban szeretnénk élni, akkor úgy gondolom, nekünk is normálisan kellene viselkednünk. A józan eszünk pedig ebben az esetben tudja, hogy mi helyes ill. helytelen. Mindenki maga döntse el, hogy mit vesz komolyan, s mit nem, de akkor nem háborogjunk, hogy olyan a világ, amilyen.
2011. okt. 4. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Nekem nincs titkolnivalóm.

Bár azt nem értem, hogy a munkahely NEVÉT miért kell megadni, abból semilyen (népesség)statisztikát nem lehet csinálni.


De abban igaza van az egyik válaszadónak, hogy nem kell csodálkozni, ha az állam sz*k ránk. Csak ilyen frappánsan nem tudtam volna megfogalmazni.

2011. okt. 4. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
39%
Nem normális. Kb. mintha az orvosnak hazudnál a panaszaidról, mondván, hogy mi köze hozzá, de elvárnád, hogy gyógyítson meg.
2011. okt. 4. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Azzal a különbséggel, hogy nem az államtól várom a gondjaim megoldását.
2011. okt. 4. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
51%

Én rendesen írom be a dolgokat, de nem azért, hogy az állam "emberszámba vegyen".

Ez a népszámlálás se nem oszt, se nem szoroz az életünkben.

Ha jól töltöd ki, ha rosszul az életedben nem változik semmi.

Nem ettől fog emberszámba venni minket Magyarország.

2011. okt. 4. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ez azért kell, hogy a magamfajtáknak legyenek felhasználható adatai a munkájához szükséges statisztikai elemzések megírásához. :)

Legalábbis baj lenne, ha ennél többre kellene.

2011. okt. 4. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!