Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi a velemenyetek az uj KSH...

Mi a velemenyetek az uj KSH nepszamlalasi reklamfilmrol? Félmeztelen, dögös lány a népszámlálási kampányfilmben!

Figyelt kérdés

[link]


A film lényege, hogy idén először már interneten is ki lehet tölteni a kérdőívet.


2011. szept. 9. 14:03
 1/4 anonim ***** válasza:
nincs vele bajom hogy így reklámozzák, de kicsit viccesebb lehetett volna
2011. szept. 9. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
45%

nekem tetszik.


szerintem lássuk be, az interneten való kitöltés célközönsége a fiatalok, nekik meg ez valószínűleg vicces, olyan, amit megjegyeznek, továbbadnak tehát az információ eljut az érintettekhez.


azaz ez egy jó reklám.

2011. szept. 9. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
szerintem béna reklám, de végül is, ha már minden klipben ennél jóval többet is látni, akkor miért ne ...
2011. szept. 9. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez Abszurdisztán. Legalább mindenki tisztában van vele, hogy milyen az átlag magyar fiatal nő, mi a munkája, mennyit ér az élete. Magyarország, én így szeretlek, tele prostikkal, meg olyan "pörgős" fiatalokkal, akik szerint ez vicces.
2011. szept. 9. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!