Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne az ország...

Hogyan lehetne az ország egyik feléből a másikba költözni?

Figyelt kérdés

Szeretnék elköltözni innen és valahova a Dunántúlra költözni, mert szerintem ott több a lehetőség. Semmi ismerősöm nincs ott és munkát se tudom mit vállalhatnék, hát még egyből lakás se biztos. De akkor még is hogy? Van módja egyáltalán vagy örökre a megyében ragadok?

Komolyan külföldre egyszerűbb kiköltözni mint 200 kilométerrel arrébb..


2011. júl. 13. 16:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem ertem a problemadat. En Magyarorszagon belul is koltoztem meg tobb orszagba is es soha nem volt problemam. Nem voltak sehol sem ismeroseim elore. Bele kell vagni. Mitol felsz? Majd felepited ott az eletedet.
2011. júl. 13. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

1. keresel munkát

2. keresel albérletet/lakást

3. hirdeted a lakásod, majd eladod


Ez azért nem olyan bonyolult.

2011. júl. 13. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
De még keresek munkát lakni is kell valahol és még nincs munka lakni se fogok tudni sehol.
2011. júl. 13. 17:01
 4/4 anonim ***** válasza:

Keresel munkát. Az állásinterjúkra sajnos utazni kell. Ha megvan a munka, ki- vagy megveszel egy lakást. Kész :)

Az útiköltség sokkal olcsóbb, mint a lakhatási, munkát találni meg nehezebb, mint lakást, ezért ez a sorrend. Nem mondom, hogy egyszerű, de mi már többen csináltuk ezt, csak épp a Dunántúlról jöttünk Pestre - ugyanis ott se nagyon van munka...

2011. júl. 14. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!