Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan legyenek barátaim?

Hogyan legyenek barátaim?

Figyelt kérdés
egy éve költöztünk el és senkit sem ismerek itt nagyon magányosnak érzem magam közösségbe nem szeretek járni mert pánikbeteg vagyok de azért szeretnék szert tenni néhány barátra csak ritkán szoktam kimozdulni és ha kimozdulok akk is csak a cigók találnak meg meg le akarnak tapizni szal már nem is szívesen járkálok...... jah és félek attól ish h ha egy közösségbe vagyok akk nem fognak velem foglalkozni mert világéletembe kis láthatatlan voltam és h nem fognak jófejnek tartani szerintetek hogyan tudnék változni? bocsih h hosszú lett de ezt muszáj volt leírnom és a válaszokat előre is köszi :)
2011. júl. 13. 21:35
 1/4 anonim ***** válasza:

> közösségbe nem szeretek járni mert pánikbeteg vagyok

Költözz át a kibertérbe. :)

2011. júl. 13. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
jaj de szellemes haha kösz szépen am
2011. júl. 13. 21:55
 3/4 anonim ***** válasza:
Kezd Magad az emberekhez szoktatni, csatlakozz a Jobbik IT-be.
2011. júl. 13. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
gyógyszerezd be magad és mond azt hogy be vagy szívva hajnali 1 hor valami buliba és akk tök jól leszel fiatalság bolondság......
2011. júl. 13. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!