Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit tegyek hogy újra barátaim...

Mit tegyek hogy újra barátaim legyenek?

Figyelt kérdés

Most vagyok kilencedikes,és alig ismertem valakit mikor ebbe az osztályba csöppentem. és még nyár végén megismertem egy lányt aki az osztálytársam lesz (legyen a neve Anna), nagyon jól elbeszélgettünk és tudtuk hogy Mi jóba leszünk a suliba. aztán elérkezett a suli...ugye alig ismertem valakit nem volt ki mellé üljek, mert Anna egy ismert barátnője mellé ült. így hát megkértem egy ismeretlen lányt (legyen a neve Kata) hogy üljön mellém mert nem szeretnék egyedül ülni. mellém is ült...aztán egyre jobban megismerkedtem Katával, és a végén nagyon de nagyon jóba lettünk együtt voltunk suli után szünetekbe stb. aztán Kata jóba lett Annával,és mikor 3an voltunk és kisebbségbe éreztem magam mert csak ők ketten beszélgettek. aztán én mondtam Katának, hogy ez nekem nem fog menni, mert a 3asat nemszeretem ,mer rossz emlékek fűznek hozzá. aztán eltávolodtunk egymással Katával. Kata Annával lett nagyon jóba. aztán teltek a napok...hónapok egyedül voltam, aztán Kata 3lánnyal jóba lett az osztállyal, és így leszarta Annát. Annával így újra jóba lettünk és örültünk nagyon hogy tényleg az van amit még nyáron megbeszéltünk,hogy jóba vagyunk. aztán így napról a napra...Anna újra visszapártolt Katához. :/


és nekem ez nagyon fáj, mert ilyenkor én levagyok szarva?! de ha Kata elpártol más csajokhoz akkor jó vagyok. sajna alig tudok tanulni,mert ez jár a fejembe hogy alig van barátom ebbe az osztályba.

de nemértem közben magamat sem,mert van egy LEGJOBB BARÁTNŐM...csak sajna ő másik suliba jár.

msn-en hogy kéne megbeszélni Annával, hogy ez most mi?! vagy mit tegyek?


előre is köszönöm!


2009. ápr. 20. 19:23
 1/2 anonim ***** válasza:
hm ez igencsak komplikáltnak tűnik de nem az. Te Annának és Katának is csak alkalmi barátnő vagy... szerintem ha legközelebb közeledni próbálnak feléd "szard le őket" biztos van más nem annyira népszerű lány az osztályban vagy évfolyamtárs. Lehet rosszul hangzik de ha akarnak így is úgyis kiközösítenek majd ezután is ha ahozz lesz kedvük. De ez a 21. század keress barátokat a neten olyanokat akik a környéken laknak akikkel tudsz találkozni... és ne érdekeljen se Anna se Kata legyenek csak el a barátnőikkel. (F/19)
2009. ápr. 20. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A barátságot nem lehet erőltetni!!! Különben is , igazi, legeslegjobb barátja legfeljebb 1-2 vn az embernek-neked pedig van már egy.

Ezek az iskolai barátságok amúgy is inkább a haverság kategóriába tartoznak.

Nos csapódj olyan emberkhez, akiknek hasonló az érdeklődési köre, életfelfogása, értékrendje, és szokjál le arról , hogy kisajátíts valakit! Nem lehet olyat mondani, hogy nekem a hármas nem megy. Ez nem párkapcsolat, ahol gáz ha egy harmadik is beszáll a buliba, hanem barátság, haverság, ahol többen is jóban lehetnek egymással. Lehet, X egyszer Y-al beszéli meg a dolgait, de lehet, hogy másnap majd veled.

Ne görcsölj, vedd lazábban a dolgot.

2009. ápr. 21. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!