Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ezt hogy kellene lereagálni?...

Ezt hogy kellene lereagálni? Rosszul esett, és még rá is tett 1 lapáttal.

Figyelt kérdés

7 évvel ezelőtt sulit váltottam, és összebarátkoztam egy lánnyal. Sokáig tök jóban voltunk, aztán elkezdett kavarni, ellenem fordult, kibeszélt, stb. Anyám megtiltotta, hogy barátkozzunk, én meg betartottam, mert azt akartam elérni, hogy ne tudjon fájdalmat okozni az a lány. Ballagás után 2 évre teljesen eltávolodtunk, semmit sem tudtam róla, max. néhány pletykát, hogy elhízott, stb., mert szomszédos falvakban lakunk. Na most áprilisban felkeresett, és megkért, hogy korrepetáljam angolból a kisérettségire. Megtörtént, kettessel levizsgázott az írásbeli hibái miatt, de büszke voltam magamra. Tegnap strandon voltunk, és mikor odaértünk hozzájuk, akkor mondta az anyukája, h 1 másik barátnőjének a pasiját bevitték a rendőrök. Kicsit később át is jött a lány, én meg a "barátnőm" 12 éves húgával próbáltam beszélgetni. Reggel a "barátnőm" elment a másik lányhoz, engem meg ott hagyott a húgával meg az anyjával :D kérdezem én, ha őhozzá megyek, nem az anyjához, meg nem a húgához, akkor minek hagy ott? Meg kiírogat minden emléket azzal a lánnyal, nekem meg rosszul esik.:D gyerekkori barátok, de általánosban 1x nem láttam őket együtt..Én meg csak arra vagyok jó, hogy rohanjak, ha éppen unatkozik és mindenki sz.rik a fejére. Ilyenkor mit kell tenni?


17L


2011. júl. 13. 22:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Én többet nem foglalkoznék vele...
2011. júl. 13. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hagyd a francba, ez a lány nem igaz barátnő. Már akkor kiderült, amikor kibeszélt téged.
2011. júl. 13. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
az írásodból az jön le, hogy féltékeny vagy a gyerekkori barátnőjére. nem értem az olyan embereket, akik azt hiszik, hogy egy barátnőjüknek rajtuk kívül nem lehet más barátja/barátnője. sajnos az én egyik barátnőm is ilyen, de attól, hogy elmegyek mással is bulizni, szórakozni őt még ugyanúgy szeretem és számíthat rám. az meg tényleg nem volt szép, hogy ott hagyott téged az anyukájával meg a kishúgával, de ha utána bocsánatot kért, akkor el lehet nézni - vészhelyzet vagy ilyesmi.
2011. júl. 13. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
csak kihasznál,b@ssz rá!
2011. júl. 13. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Meg amúgy tegnap volt 1 doboz cigim, és elszívott belőle 18!!! szálat..:D most meg könyörög, hogy bocsássak meg, satöbbi. ha gyerekkorukban is annyira barátok voltak, általánosban miért nem láttam őket soha együtt? Miért nem hallottam soha, hogy köszöntek volna egymásnak? holnap még elmegyek hozzá, mert ott van néhány cuccom aztán hasta la vista baby
2011. júl. 13. 22:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!