Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Fiatalabb kolléga köteles az...

Fiatalabb kolléga köteles az idősebb kollégát tisztelni abban az esetben, ha az idősebb ki akarja túrni a fiatalt a munkahelyről, és rágalmazza hazugságokkal?

Figyelt kérdés
Kettőjük közül a fiatal dolgozik többet.
2009. ápr. 1. 14:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Általában mindenki úgy érzi, hogy ő dolgozik a legtöbbet, míg a többiek lábat lógáznak... Én a fiatalabb kolléga helyében leülnék az idősebbel, és kerek-perec megkérdezném, hogy mi baja velem. Mint ahogy meg is tettem .Valamelyest változott a helyzet, de nem javult ugyan, viszont tudtam, hogy egyszerűen irigységről van szó. Leginkább úgy lehet a szelet kifogni a vitorlából, hogy feltűnően udvarias vele a fiatal kolléga, és hangsúlyozza, hogy az idősebb, korosabb kollégának megad minden tiszteletet, hiszen ő már nem lesz mégegyszer ilyen fiatal. És ebbe nem is tud belekötni :-) és ezért nem az idősebb pártjára fognak állni. Igaz, ki kell várni, míg hat, de annál hatásosabb! :-) Kitartást a fiatalabb kollégának!
2009. ápr. 1. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ebben az esetben az idősebb tényleg nem csinál semmit, és akik dolgoznak, azokat is hátráltatja. Arra hivatkozik, hogy ő még most 2 hét után se tudja, mit kell csinálni, és nem akarja elrontani.
2009. ápr. 1. 14:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!