Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Gyakran színezel ki történetek...

Gyakran színezel ki történeteket? Kegyes hazugságokkal hogy állsz?

Figyelt kérdés

Úgyértem, hogy pl van egy uncsi sztorid, de felspékeled kicsit és úgy mondod tovább a barátaidnak....(pl. vater mosógépet szerelt ma SZÍNEZVE: fater ma piásan szétkapta a mosógépet, de összerakni már nem tudta....XD

vagy kegyes hazugságra pl...

haverod vett egy kocsit, neki marhára tetszik de te tudod jól hogy fele annyit sem ér mint amennyiért vette, és gusztustalanul néz ki....Mégsem mondod ezt így neki meg....


2010. ápr. 25. 21:10
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

jah azt nem írtam hogy én hogy állok ezekkel:

nálam gyakran megesik ez , sokat kamuzok, hogy megússzak ezt-azt, de fontos ügyekben / helyzetekben sosem hazudok...

2010. ápr. 25. 21:11
 2/11 anonim ***** válasza:
Én sokszor csak kisebb hantázással tudom kivágni magam egy kínos szituból és nem érzem trének. Volt már durvább is.
2010. ápr. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
lányoknál soha, de haveroknál benyomok pár ütős szöveget:D
2010. ápr. 25. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Én gyakran,


meg van egy hüje szokásom, szándékosan értetlenkedek sokszor, a poén kedvéért..

2010. ápr. 25. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Kegyes hazugság, az ha szükséges akkor szükséges..szinezni nem szoktam, midnig történik valami kretén baromság a környezetmben,nemkell szinezni..kész cirkusz
2010. ápr. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

színezni nem szoktam. bár gyerekkoromban sokszor túlzásokba estem, és sajnos azóta se tudom levakarni magamról... :) azt hiszik hogy még mindig színezgetem a történeteket, pedig soha. egyszerűen tényleg történnek meredek dolgok... :D

a kegyes hazugság se jellemző rám, de azért előfordul, de csak azokkal, akiket annyira szeretek, hogy semmiképp sem akarom megbántani.

2010. ápr. 25. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Sajnos elég gyakran. Pl. olyanokat, mint múltkor, hogy felszállt egy nő a buszra (elég dagi volt), és ahogy leült, véletlenül pukizott egyet, én meg ezt már úgy meséltem, hogy befosott :D

Mondjuk erről le kéne szoknom már.

2010. ápr. 25. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

számomra kegyes hazugság nem létezik! az őszinteség fáj, de a képmutatás nem old meg semmit!


sztori kiszínezés sem az erősségem, mivel nem vagyok mesemondó!

de ha te így akarsz RESPECTET szerezni, csak hajrá...aztán majd néha nézz hátra is, mit csináltál rosszul

2010. ápr. 26. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Az a baj, a mai világban, hogy nem lehetünk őszinték. Például nem mondhatjuk meg egy tanárnak, hogy baromi rosszul tanít, semmit sem tanultunk meg tőle.

Én igyekszem elkerülni a hazugságokat, de néha nem lehet. Mit csináltam ma? - mondjuk, amikor otthon voltam. Ha bevallom, hogy délig aludtam, megnéztem pár rajzfilmet, és alig egy órát tanultam, akkor kapom a magamét szavakban. Így inkább azt mondom, hogy tanultam, a békességért, így a legjobb.

Kisebb koromban színeztem, de inkább az álmaimat. Mit álmodtál, ezt és ezt, és mindig olyat, amin röhögni lehet.

Most inkább csak ilyeneket mondok, ha sokat dolgoztam, és nem bírok talpon maradni, halálra dolgoztam magam, és feltámadtam, de ez meg csak egy szófordulat.

Az ilyenekre meg, hogy megcsináltam-e a beadandó munkát, inkább azt mondom, "háááát, elkezdtem", ami lényegében azt jelenti, hogy nem is foglalkoztam vele.

2010. ápr. 26. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
történeteket szoktam kiszínezni :) pl. egyszer nagyon csúnyán megszédültem valamiért, annyira, hogy elestem, de nem ájultam el, mégis azt meséltem mindenkinek, h el is ájultam :) szóval ilyen apróságok, de csak igazságalapúakat, teljesen új történéseket sosem találok ki...kegyes hazugságaim nincsenek...sajnos mindig mindenkinek keményen megmondom az őszintét, és ebből volt is már sértődés
2010. ápr. 26. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!