Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Bennem van a hiba, hogy...

Bennem van a hiba, hogy ennyire nem vagyok se WOW, se stb hasonló FÜGGŐ? Egyáltalán MI ABBAN A JÁTÉKBAN A JÓ HOGY VALAKI OTT TUD FÖLÖTTE ÜLNI EGY FÉLNAPOT?

Figyelt kérdés
2011. júl. 16. 19:15
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

"Egyszer ismerd meg a wow-ot ne mond,hogy rossz játék:D"

Rossz játék. Ugyanis semmi értelme. Egy összelopkodott hátterű menj-öldmeg-lootolj játék, szégyenletes grafikával, amiben bárki tud sikeres lenni, mivel semmi ész nem kell hozzá, mert raid leader úgyis megmondja, mit csinálj...


Én már csak tudom, játszottam vele eleget. Mondjuk úgy, hogy ebből egy évet tényleg függőként töltöttem el. Hogy hogyan lehet rászokni? Nekem pl. azzal sikerült, hogy saját klánt vezettem, én szerveztem meg a legapróbb részletektől kezdve mindent, és ezzel rengeteg idő elment (főleg, hogy a végére már egy mindent ütő klán lettünk).


Szerintem ülj le, és beszéld meg a haveroddal. Kérdezd meg tőle, hogy szerinte az normális dolog-e, hogy csak fürdeni, wczni áll fel a számítógép elől, hogy a kaját is a gép előtt eszi, hogy ideges, ha csak hozzászólnak, hogy nem törődik a barátaival és a tanulmányaival? Hogy elveszteget értékes időt az életéből azzal, hogy egy kitalált világban rohangászik szörnyeket ölve? Hogy van e annak értelme számára, hogy kiütnek egy bosst, lesz jobb gear, hogy még jobb bosst üthessenek, hogy látja-e a végét vagy az értelmét ennek a végtelen karikának?!

Nem feltétlenül üvöltözni kell vele, vagy vitatkozni, mert egy függő embert eleve gyenge akaraterejű, gátlásos ember, aki a való életben nehezen tud érvényesülni, vagy nem akar szembenézni a valósággal pl. családi problémák vagy hasonlók miatt. Egy függő szinte sosem ismeri fel, hogy ő függő, és erre nagyon nehéz rávezetni. Szóval légy vele türelmes, és próbáld meg minél jobban elterelni a figyelmét a gépről, mert minél kevesebbet wowozik, annál könnyebben fog menni a folyamat.

Amúgy a húgomnál marha jól működött az, hogy letiltottam a szerver hozzáférését a gépén, szóval többet nem tudott belépni, hiába installálgatta oda-vissza. 1-2 wow nélküli hét/hónap után már nem is hiányzik az embernek, és végre nekiáll normális cselekvésekkel kitölteni az idejét.

2011. júl. 17. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim válasza:

Nem szeretem a WOW-ot, ismerem, meg minden, de nekem az a darab pl pont nem jön be. 6 éve játszom MMORPGkkel és igen kimondom, hogy egy kis szinten függő vagyok, főleg ha kijön egy új, jó játék. Képes vagyok egész nap a gép mellett ülni és azt nyúzni.

20 éves vagyok és lány. Olyanokat is ismerek a kik idősebbek, család és munka mellett is játszanak napi több órát is.

Nem hinném hogy el kell itélni azokat, akik ebben lelik örömüket. Ez ugyanolyan mintha valaki a kocsik megszállottja, vagy naponta olvas, mert imádja a könyveket, vagy egész nap nem lehet látni otthon mert neki csak a bulik és a csavargás létezik.

Személy szerint engem kikapcsol és amikor játszom, nem gondolok másra, nem filózok a napi problémákon és még csak nem is unatkozom. Néha túlzásba viszem, de eddig még nem haltam bele. Haverod is valszeg azért csinálja mert élvezi. Majd egyszer megunja.

2011. júl. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim válasza:
Amugy én alapból nem kedvelem az ilyen ölögetős játékokat, mondjuk pl. a TF2-t eléggé kedvelem, de ami véres meg ilyesmi azt már NOPE. Ezek nem tudják, hogy életüket teszik ezzel tönkre, de ha akarják, akkor bonne chance, nyugodtan b*szd el az életedet, megbánod! Egyszer élsz, ha elrontod, nem kapsz még egy esély, mert a WoW-val, LoL-lal elpazaroltad az életedet, ennyi!
2015. jún. 5. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim válasza:
Apropó, nem mintha a TF2 nem lenne véres :DD csak az már valami más grafika
2015. aug. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!