Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Bennem van a hiba, hogy...

Bennem van a hiba, hogy ennyire nem vagyok se WOW, se stb hasonló FÜGGŐ? Egyáltalán MI ABBAN A JÁTÉKBAN A JÓ HOGY VALAKI OTT TUD FÖLÖTTE ÜLNI EGY FÉLNAPOT?

Figyelt kérdés
2011. júl. 16. 19:15
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
91%

Az ilyen embereket nem kellene lenézni...

Komoly pszichikai háttere, zavar állhat amögött, ha valaki tényleg fél napokat tölt el előtte.

Nem akarom leírni most ide, hogy pontosan mi, de aki állandóan drogozik és iszik, annál is valamelyest ez a probléma lehet, de valamiért a drog és az alkohol ma menő és elfogadottabb.

2011. júl. 16. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
kinek mi.Én nem nézem le abszolút,engem az idegesít h elmegyek hozzá és végig a monitort lesi...meg múltkor is felhívom.Most nem ér rá mert mittudom én mit csinál a klánjával....egyszerűen még TELEFONÁLNI SINCS IDEJE!
2011. júl. 16. 19:50
 13/24 anonim válasza:
http://www.youtube.com/watch?v=YersIyzsOpc :D XD sztem most legyél te az anyuka:D
2011. júl. 16. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
mondták hogy ez fake videó amúgy nagyon lol. 1:11-nél szakadtam XD
2011. júl. 16. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%
Ne ítélj és ne ítéltess. Ez főleg igaz akkor amikor nem ismered de ítélkezel.
2011. júl. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
Már megint az itélkezés...:D ki felett itélkeztem én? Am meg ismerem:) az itélkezés,hogy elmondom a véleményem ami nem tetszik,és esetleg másoknak negatív?Ennyi erővel akkor mától ne fogadjunk sehol negatív véleményeket,mert az "itélkezés":)
2011. júl. 16. 20:44
 17/24 anonim válasza:

Szerintem ülj le vele beszéljétek meg, próbálj meg segíteni neki. Magyarázd el neki, hogy el fogja vele b4szni az életét, az ilyen játékok pont azért, mert online függőséget okoznak, mivel nem tudod megállítani. Az a jó benne, aki minél többet ül előtte. Az a baj, hogy teljesen elhanyagolja magát, leépíteni vele a személyiségét. Tapasztalatból mondom én is játszottam vele, elég keményen függő voltam. Visszagondolva botrányos időszakom volt, megcsináltam a kaját és már rohantam a gép elé le ne maradjak valamiről, fürdés kb 3 perc volt, hogy minél előbb visszaülhessek, volt, hogy egy hétig nem mostam fogat, tiszta ingerült voltam akármire megkért apám, mert el kellett addig mennem a géptől. Na és hát lett egy 20 kiló felesleg rajtam, az addig vagány, bevállalós természetemből, ilyen visszahúzódó zárkózott lett. Képes voltam elb4szni több ezer forintot egy sz4r virtuális fegyverre.

Szóval mindegy ez volt olyan 16 éves koromig, nem volt egyszerű utána rendbe hozni magam, igen hosszadalmas volt.

Az összes ismerősöm aki játszott vele, utána hihetetlenül megbánta, hogy annyi időt elb4szott vele az életéből.

Szóval magyarázd el neki, ha nem érti meg ez van. Főleg egyetemista korban valakinél ez már eléggé gáz.

Nincs benned semmi hiba, abban van hiba aki ilyen korban ezzel köti le az idejét.

2011. júl. 16. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

Sosem WoWoztam, de amikor bejött a Sims, akkor gyakran én is töltöttem egész napokat a gép előtt.


Amúgy teljesen normális, hogy neked van életed. (Nem, nem az az élet!)

2011. júl. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim válasza:
Egyszer ismerd meg a wow-ot ne mond,hogy rossz játék:D Én sokáig játszódtam de soha nem értettem mitől lesz függő az ember,mindig este 2-3 órát játszódtam,de meguntam.Most wow sincs a gépemen.Hátha a haverod is megunja,vagy ha nem akkor el kell magyaráznod neki,hogy ez már nem normális.
2011. júl. 16. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

Én próbáltam, de egy hét alatt meguntam.


Mondjuk úgy általában nem kötnek már le a játékok. A kor.

2011. júl. 17. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!