Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Vaterán vettem egy kenyérsütőt...

Vaterán vettem egy kenyérsütőt amit kifizettem. Már két het eltelt azóta és még mindig nem kaptam meg?

Figyelt kérdés

Az eladó nem reagál levélre.Mit lehet tenni ilyenkor?



[link]


2011. júl. 17. 11:59
 1/7 anonim ***** válasza:

Adjál neki rossz minősítést.

Esetleg ügyvédi megkeresés a pénz visszafizetésére.

2011. júl. 17. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Meg kellett volna nézni az értékeléseit...nem te vagy az egyedüli aki így járt, már inaktívvá is tették. Nem sokat tehetsz.


Esetleg a licitnyertesnek járó automatikus levélben nem írta le az elérhetőségeit (telefonszám)?

2011. júl. 17. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

"Meg kellett volna nézni az értékeléseit."


Csakhogy két hete még nem volt mit megnézni. Úgy tűnik sok használt dolgot eladott mostanában, de három embert is átvágott.

2011. júl. 17. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Nem nézted az értékeléseit? Nagyon problémás eladó, mindössze 75%-os értékeléssel, és már inaktív is, úgyhogy valami miatt kizárták. Persze ez lehet átmeneti dolog is, mert pl. nem rendezte a számláját a vatera felé, de azért nem túl bizalomgerjesztőek az értékelései.

Felhívni próbáltad már?

Írj neki egy utolsó felszólítást, amiben megfenyegeted egy rendőrségi feljelentéssel. A pénz visszautalására szabj határidőt.

A levél másolatát küldd el a biztonsag@allegroup.hu-ra is.

2011. júl. 17. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Amikor vásároltam nem volt még értékelése,csak azért mertem előre utalni mert nem nagy összegről van szó(bár a semmiért fizetni nagyon sok).
2011. júl. 17. 12:33
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia! Csak kíváncsiskodom, hogy végül valahogyan megoldódott a dolog? Ha igen hogyan? Úgy néz ki sajnos, hogy én is hasonló cipőbe kerültem...
2012. jún. 29. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Szia!


Megoldódott.Megfenyegettem rendőrségi feljelentéssel.Adtam neki 5 napot,hogy utalja vissza a pénzt,ha határidőre nem jön meg a pénz feljelentem.Hatásos volt bár a pénz nem jött meg a kenyérsütő viszont igen,azóta is remekül működik.

2012. jún. 30. 19:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!