Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért gyávaság ez-levertem...

Miért gyávaság ez-levertem valaki italát és kifizettem?

Figyelt kérdés

Minap elkísértem egy régi ismerősömet egy elég drága (nekem legalábbis) szórakozóhelyre. Leültünk egy asztalhoz, és amikor kimentem mellékhelységbe, levertem a táskámmal egy leányzó kóláját.


Bocsánatot kértem a kopasz fiatalemberektől, akikel a lány volt, de csak mosolyogtak, hogy semmi gáz nincsen.


Mégis megvettem ugyanazt az italt, meg egy feles sétáló jánost a lánynak. Látszott, hogy megdöbben és örül a dolognak.


Viszont az barátaim, mind lecsesztek, hogy mekkora gyávaság, hagyták volna a fenébe az egészet....



24/L


2011. ápr. 2. 02:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%
Lovagiasan cselekedtél. A haverjaid primkó fas zok már bocs.
2011. ápr. 2. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Mert a barátaidnak nem volt gyerekszobájuk, neked viszont igen. Kultúremberhez méltón viselkedtél, ezt így is kell. Ha tönkreteszem más cuccát, akkor alap, hogy kifizetem. Gondolom persze a barátaid fordított esetben fel lennének háborodva, ha az ő piájukat borította volna fel valaki, aztán odébáll...
2011. ápr. 2. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Vérszomjas pandamaci ***** válasza:
100%

Szerintem meg teljesen korrekt és udvarias voltál, a barátaid pedig bunkók, akiknek nem ártana megtanulni viselkedni.

Az amit te tettél, az a helyes.

Végre egy normális gondolkodású pasi, aki vállalja hogy hibázott, és az okozott kárt megtéríti.


Amúgy én nő vagyok, de ha az én bénaságom miatt kiöntöttem volna egy férfi italát, akkor én is vettem volna cserébe egy másikat, mert ez a minimum. Az, hogy te még vettél hozzá egy italt, az csak azt jelzi, hogy téged megneveltek és volt gyerekszobád, és nem vagy egy olyan barlanglakó mint a haverjaid.

2011. ápr. 2. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

A válasz írója 78%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 02:26


Nem tudom mi a célod, de büszke lehetsz.


A többi válaszadónak meg köszönöm, és ez a "standard" baráti köröm volt.

2011. ápr. 2. 02:30
 5/12 anonim ***** válasza:
60%
;DDDDDDDDDDDDDD
2011. ápr. 2. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
42%

Tuti az első kettőt ismerőseid írták;DDDDDDDDDDD


Cukkki.

2011. ápr. 2. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Vérszomjas pandamaci ***** válasza:
96%

Ja, most látom a kérdés alján, hogy 24/L.


Pedig már örültem, hogy ilyen jól nevelt, lovagias pasik is léteznek. :-))

2011. ápr. 2. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyon normalis volt a hozzaallasod.
2011. ápr. 2. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

ma 03:06


Igen létezünk.Az a helyzet ,hogy már foglaltak vagyunk vagy jól elbújunk a sok bunkó tahó elől.


Mellesleg nagyon szép cselekedet volt.Én is kifizettem volna hiszen elrontottam neki a szórakozását hiszen ,ha nem verem le nem is zavarom meg ,de így jóvá tetted és szereztél neki 1 szép napot. Attól ,hogy kopaszokkal volt nem jelent semmit.Minél nagyobb 1 ember annál lágyabb a szíve ,csak nem mutatja.

2011. ápr. 2. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem gyávaság, hanem eleve így illik.
2011. ápr. 2. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!