Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről?...

Mi a véleményetek erről? Nagyon elkeserítő szerintem

Figyelt kérdés

Kedves Magyarok !


Nem is mondom inkább, hogy magyarok, inkább azoknak az embereknek szól,akik nem tudják tovább ezt elviselni.

Hazánkban rettentően elharapózott a cigánygond. TÉNY. Egyáltalán nem vagyok rasszista, de nem bírom elviselni néha már ami történik. Sajnos olyan térségben lakom, ahol ez fokozottan érvényes, bár van olyan ahol nem ?

A minap egy öreg biztonsági őrt vert meg egy cigányférfi. Mondanom sem kell, a többiek csak álltak és nézték, hogy rugdossa a földön...

Ez csak egy kiemelt eset ami kiverte a mai nap a biztosítékot, az utcán fényes nappal nem lehet biztonságban az ember ! Nem hogy este...

HOgyan lábalhatunk ki ebből ??? Fogjunk már össze egy kicsit a bajban.. Nagyon szomorú, hogy mi megy


2011. júl. 18. 21:31
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Akinek nem inge, amúgy sem veszi magára, így hát tudja magáról hogy nem rasszista az se.

Alapvetően nem arról volt szó hogy verjük magunkat, csak egy kérdést tettem fel, most mondd azt hogy nem probléma a mai helyzet.

Lehet utálatoskodni, de akkor mond te is azt hogy minden rendben van ebben az országban, ha így érzed.

Sajnos látod, ez a fajta hozzáállás amit képviselsz az is destruktív.

2011. aug. 2. 11:18
 12/12 A kérdező kommentje:

A feszültség már ebből a pár hozzászólásból is kivehető, de kérlek benneteket a másikat nem ismerve ne ragasszatok egymásra semmilyen jelzőt. Itt tárgyilagosan kellett volna felmérni a lehetőségeket.

A rasszista jelzőt meg könnyű bárkire ráaggatni..

Ugyanúgy a lopott merciset is.

2011. aug. 2. 11:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!