Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért van ilyen sok mocskos...

Miért van ilyen sok mocskos kétszinű ember? A háta mögött kibeszélik az embert, utána meg jópofiznak a szemébe.

Figyelt kérdés

Mocskos "trógerek" de ha megmondanám neki(k) hogy kétszinű(ek) akkor meg még ő(k) lenne felháborodva:@

Mindezek után az iylet még ember számba kellene hogy vegyem?

Bocsánat De nem bírtam magamban tartani. Még akkor se ha csak leírtam ide.


2011. júl. 19. 09:58
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Hát, azt jó lenne tudni. Én is szembesültem nem egy ilyen emberrel. Elég sok van belőlük.
2011. júl. 19. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Hidd el, én is!
2011. júl. 19. 10:02
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Meg mellettük még vannak az érdekemberek. Na hát ők is gerinctelen patkányok. Hát, ha még ez a kettő párosul is... Na az már a nem piskóta!!
2011. júl. 19. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
51%
Nekem a régi bnőm volt ilyen,hogy előttem szidta a másik bnőmet(akivel amúgy akkor össze voltam veszve) és minden apró hibáját kibeszélte,én meg ugyanúgy mondtam hogy igen,szerintem is(mivel össze voltunk veszve-csak hogy hangsúlyozzamxD-) és aztán(miután kibékültem azzal a másik bnőmmel) akkor kiderült hogy neki meg engem szidott ez idő alatt...mondanom sem kell,ezután jó ideig nem foglalkoztam a kibeszélős "bnőmmel",de aztán mára megváltozott és mindenkinek a saját véleményét mondja...szerintem azért,mert tanult abból,hogy több hónapig otthagytuk...sajnos vannak ilyenek:/
2011. júl. 19. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

10:20 vok

ma se tudunk amúgy benne teljesen megbízni emiatt:/

2011. júl. 19. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Az ilyenekből elegem van nekem is, és általános iskolában elég sok ilyennel találkoztam, kibeszéltek, előttem meg játszották a jófejet, a barátot. Meg rólam hazugságokat is terjesztettek amit sajnos páran el is hittek. 16/F
2011. júl. 19. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Szia 10:20 as. "Szép egy illető lehet(ett):)
2011. júl. 19. 10:26
 8/16 anonim ***** válasza:
Hát a 10:20-as is szép egy illető lehet, ha együtt beszélték ki a barátnőjüket, mikor össze voltak veszve.
2011. júl. 19. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Hát én meg mind olyanokat fogok ki akik kibeszélnek engem úgy hogy még én is hallom és hidd el az is rohadtul rosszul tud esni.Tehát annyira nem fél tőlem, annyira f..szra vesz, hogy úgy mondja a másiknak, hogy még én is hallom.Egyik se jó.
2011. júl. 21. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Sajnos, mindig is voltak és lesznek is ilyenek. Ez van.
2011. júl. 21. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!