Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Én már nem bírom! De nem...

Én már nem bírom! De nem merek elköltözni Összeköltöztünk albiba 4 csoptársnő.1iket még iskola előtt elüldözték. Másokkal mindig bunkóznak, kibeszélik őket és róluk ítélnek meg engem is, pedig nem oan vok. Lakva ismeri meg az ember a másikat?

Figyelt kérdés
Kiskoruk óta családi és társadalmi gondjaik vannak mert kövérek és stb..mások bántják őket.Zavarja őket ha mással jól érzem magam.Az albiba nincs is közös témánk mert ők mindig a gondjaikról beszélnek.Félek ha visszaköltözök a koleszba engem is bántanak?!
2009. nov. 30. 14:30
 1/1 anonim ***** válasza:
Hogyan tudnak jobban bántani: ha velük lakva beszarivá, lapítóvá változol, vagy akkor, ha megszabadulsz tőlük és egy vállvonással eleresztheted amit szövegelnek rólad?
2009. nov. 30. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!